רהטו את העסק עם ריהוט משרדי עכשווי

הנה הכוונה קטנה שתעזור לכם למצוא את הריהוט העכשווי למשרד שלכם.

תוכן שיווקי , י"ח בתמוז תשע"ט

ריהוט למשרד. אילוסטרציה
ריהוט למשרד. אילוסטרציה
צילום: iStock

מי מאיתנו לא אוהב לטפח את הבית, ולהתחדש ברהיטים התואמים את הקו העיצובי שלנו? ישנן הרבה מאוד אפשרויות בהתחדשות ושינויים בריהוט ביתי שלא כרוך בהוצאות ענק.

ומה עם המשרד? אם אתם בעלי עסק במבנה של חלל אחד גדול או מספר חדרים/חללים, אם יש לכם אזור קבלה והמתנה וגם אם לא, ישנם חידושים רבים בתחום הריהוט, אפשרויות להתחדש ולעצב את המשרד בצורה ידידותית ונעימה מצד אחד ופרקטית ונוחה מצד שני.

ניתן להחליף, לחדש או להוסיף פריטי ריהוט וזאת, תחזיקו חזק, מבלי שהעסק יתמוטט. הנה רק כמה דוגמאות למה שאפשר לעשות ולשנות בריהוט משרדי:

  • ארון הזזה נוח ופרקטי: במשרדים רבים עדיין ניתן לראות ארונות מתכת שיש למשוך את הדלת וכמעט לעקור אותה על מנת שתיפתח. היום ישנם ארונות משרדיים שונים לגמרי, ארונות עם שטח אחסון גדול, בעלי דלתות הזזה, עשויים עץ וצבועים בגוונים שונים. אם לבית מגיע ארון פרקטי ובעל מראה אסתטי, למה לא גם למשרד?
  • כוורות: בנוסף לארונות סגורים, אחסון יכול להיעשות גם בכוורות. היתרון בכוורות שהן יכולות לשמש הן כפריט אחסון פרקטי לקלסרים ודברים נוספים והן כפריט עיצובי. באחד מתאי הכוורת או יותר אפשר לשים עציץ קטן או פריט נוי ולתת למשרד טאץ' ביתי יותר.
  • כיסאות לעבודה וגם למנוחה: כיסאות הם ריהוט משרדי בעל השפעה רבה על העבודה במשרד. רוצים פחות טיילת של העובדים לפינת הקפה? דאגו להם קודם כל לכיסאות עבודה נוחים ונעימים. פנקו גם את המנהלים (כולל את עצמכם) בכיסא מנהלים נוח. רוצים ללכת עד הסוף? חדשו גם את פינת הקפה עם כיסאות בר נחמדים וצבעוניים. עם הפינוק שתיצרו העובדים יבינו שפינת הקפה מיועדת רק להפסקה אמיתית.
  • שולחן ישיבות עגול: שולחן הישיבות שיש לכם עכשיו הוא צר וארוך כך שצריך משקפת ומגפון כדי להחליף משפט מקצה אחד שלו לקצה השני? את הפתרון מצאו עוד באנגליה המלך ארתור והאבירים שלו: שולחן עגול. שולחן עגול לא רק נוח יותר מבחינת ניהול הישיבה וקיום שיח, אלא גם נותן תחושה של גיבוש ואיחוד.
  • מחיצות אקוסטיות: המשרד בנוי כחלל אחד ויש כל הזמן תחושה של זמזום באוויר? פתרון מעולה לכך הוא מחיצות אקוסטיות. זהו פריט חובה ממש באולם שבו נמצאים נציגי שירות לקוחות אך גם במשרד רגיל בו העובדים מדברים בטלפון. כך הקולות ייבלעו במחיצות והמשרד יהיה שקט ורגוע יותר.

לסיכום, ריהוט במשרדים של היום הוא לא מה שהיה פעם. כל שנשאר לעשות הוא לפתוח את העיניים והראש ולבחור מתוך שפע האפשרויות שעומדות לפניכם.