'אם אבדיה ומדר יחד, גם אנחנו יכולים'

ברוח ניצחון נבחרת ישראל בכדורסל קורא עו"ד בן גביר למפלגות הימין להפנים כי אם שחקנים ממכבי ומהפועל יכולים להתאחד גם הימין יכול.

שמעון כהן , י"ט בתמוז תשע"ט

איתמר בן גביר
איתמר בן גביר
צילום: דוד כהן, פלאש 90

עו"ד איתמר בן גביר קורא לראשי מפלגות הימין להתאחד על מנת לבלום הקמתה של ממשלת שמאל.

בראיון לאריה גולן (כאן רשת ב') מספר בן גביר על תוכן שיחותיו עם היו"ר החדש של 'הימין החדש', השרה אילת שקד, שיחות שכותרתן היא פעילות נמרצת להביא לחיבורים במחנה מפלגות הימין כולו.

"אתמול ראינו משהו מעניין. ראית איך שחקן ממכבי תל אביב ושחקן מהפועל תל אביב מתחברים יחד כדי להביא לישראל אליפות", אומר בן גביר ומכוון לניצחונה של נבחרת העתודה הישראלית באליפות אירופה תחת ניצוחם של דני אבדיה ממכבי תל אביב וים מדר מהפועל תל אביב.

"לכן אני אומר לחבריי, נפתלי בנט, איילת שקד, בצלאל סמוטריץ' והרב רפי פרץ, אם מכבי והפועל יכולים להיות ביחד גם אנחנו יכולים להיות ביחד", הוסיף בן גביר והסכים להגדרתו של אריה גולן שהשאלה שנותרה היא מי הקפטן, "לצערי השאלה שעומדת היא שאלה עם הרבה אגו, שאלה של מי בראש, וכאן שילמדו קצת מעצמה יהודית שאומרת שאנחנו רוצים לקבל לפחות חצי ממה שאנחנו נותנים אבל לא חייבים להיות בראש".

לדבריו בראש הרשימה יש להציב את מי שמסוגל לחבר את כלל מפלגות הימין. "גם בחיבור גדול וגם בשני חיבורים נפרדים צריך את עצמה יהודית. איילת שקד יודעת את זה וגם בצלאל והרב רפי יודעים זאת. צריך להיכנס לחדר אחד ולגלות אחריות".