פוטנציאל עצום לצמיחה בבנימין

ח"כ ברקת בביקור בבנימין: "נשדרג את הפונטציאל לפיתוח מנועי צמיחה ביהודה ושומרון דרך אזורי תעשייה משותפים, תיירות ותשתיות חזקות".

ערוץ 7 , כ' בתמוז תשע"ט

ישראל גנץ וניר ברקת
ישראל גנץ וניר ברקת
צילום: דוברות

ח"כ ניר ברקת (ליכוד) הגיע היום (שלישי) לביקור במועצת בנימין ולפגישת עבודה עם ראש המועצה ישראל גנץ.

הביקור מתקיים כחלק מתוכנית רחבה של ברקת ואנשי מיזם "ישראל צומחת" לפיתוח מנועי צמיחה בפריפריה הגאוגרפית של ישראל, ובתוכה יהודה ושומרון.

במפגש הוצגו ע"י ח״כ ברקת וצוותו מגוון הצעות ותהליכים לשדרוג חבל בנימין ובתוך כך הוצגו תכניות להקמת אזורי תעשייה חדשים בבנימין, חיבור מוקדי תנ"ך מרכזיים באזור לתוכנית התיירות של בנימין בארץ ובעולם.

ראש המועצה גנץ סקר בפני ראש עיריית ירושלים לשעבר את תכנית האב לתחבורה לשדרוג מערך הכבישים והתשתיות בתחום המועצה העוברים מהפיכה של ממש בחודשים האחרונים.

ברקת סיכם את הביקור ואמר, "אני מודה לחברי היקר, ראש המועצה ישראל גנץ על האירוח והשיח המשותף. ביהודה ושומרון בכלל ובנימין בפרט קיים פוטנציאל עצום לפיתוח מנועי צמיחה משמעותיים סביב איזורי תעשייה משותפים, תיירות סביב סיפורי התנ״ך ומנועי צמיחה נוספים. כל אלו עשויים להוות אבן דרך משמעותית בחיזוק הפריפריה הגאוגרפית של ישראל ובתוכה ההתיישבות".

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, ציין "שמחנו לארח היום את חברי הטוב ח"כ ניר ברקת, ידיד אמת של ההתיישבות ומי שפיתוח האזור חשוב לו רבות. אנו מודים לניר על הרצון העז לעשייה מרבית באזור, ומאמינים כי שיתופי הפעולה יעזרו לכולנו לחזק את ההתיישבות ברחבי יהודה ושומרון."