עמית סגל לרפי פרץ: לא מאוחר להתנצל

הפרשן הפוליטי שחשף את הבחישה של מיכל פרץ בפוליטיקה הארצית, מציע לבעלה שר החינוך להתנצל על השקר שהשמיע.

ערוץ 7 , כ"ו בתמוז תשע"ט

רפי ומיכל פרץ
רפי ומיכל פרץ
צילום: נחשון פיליפסון

הפרשן הבכיר של חדשות 12, עמית סגל, שחשף את ההקלטות המעידות כי רעיית שר החינוך רפי פרץ בוחשת בפוליטיקה הארצית, הציע לפרץ להתנצל לאחר שאתמול טען כי סגל מכניס את רעייתו למשחק הפוליטי בצורה לא הוגנת.

''אתמול טענת שאני מכניס את אשתך למשחק הפוליטי בחוסר כבוד. יש תומכים תמימים שלך שמאמינים באמת בשקר הזה. היית עד לכל השיחות שלה. לא מאוחר להתנצל. אל תהיה עוד פוליטיקאי כמו כולם'', הציע סגל לפרץ.

כאמור, עמית סגל חשף הקלטות של רעיית יו"ר הבית היהודי, מיכל פרץ, המוכיחות כי היתה מעורבת באופן עמוק מאוד במגעים לאיחוד מפלגות הימין ואף שוחחה על כך עם רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו.

עוד התברר כי הרב פרץ עצמו ויתר על המקום הראשון כבר לפני כמה ימים, אך רעייתו לא הסכימה לכך.

"נתניהו הבטיח שאם הוא (רפי) לא מוותר לאיילת, הוא יהיה שר החינוך. ואם יוותר, הוא לא יהיה. הסיבה היא ששרה אומרת שאיילת היא זו שתפרה את התיקים לנתניהו", נשמעה מיכל פרץ אומרת בהקלטה.

בהקלטות היא מנסה להסביר לאחד מבכירי איחוד הימין מדוע ריצה משותפת עם הימין החדש תהיה רעה. "את הבית היהודי הוא (נתניהו) ייקח (לממשלה), את איילת הוא לא ייקח... זה בדיוק מה שהוא רוצה... הוא אמר לנו את זה בהרבה צורות".

"אם הוא הולך לאחדות עם גנץ אז הוא ייקח אותנו איתו. לכן חשוב מי יהיה הראשון. אני אומרת לך את זה בוודאות שכן. הוא יילך עם גנץ ואיתנו וזהו וככה הוא ירכיב ממשלה. ביבי רוצה אותנו מאוד, ביבי רוצה שהרב רפי יהיה שר החינוך. ביבי רוצה את זה", נשמעה פרץ אומרת.