סמוטריץ' נגד שפיר: טיפשה וכלומניקית

שר התחבורה במתקפה חריפה על שפיר אשר קשרה בין דקירת הנער מטמרה ע"י בן משפחתו ליד מועדון להט"ב ובין "שנאה שמתודלקת על ידי רבנים".

ערוץ 7 , כ"ו בתמוז תשע"ט

בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ'
צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

יו"ר האיחוד הלאומי, שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', תקף הבוקר (שני) בחריפות בציוץ בטוויטר את חברת הכנסת סתיו שפיר שהצטרפה בסוף השבוע ל"מחנה הדמוקרטי".

המתקפה באה בעקבות ציוץ שפרסמה שפיר, ובו קשרה בין דקירת נער בן 16 מטמרה סמוך למועדון של קהילת הלהט"ב בידי בני משפחתו ובין רצח שירה בנקי והרצח בבר נוער.

שפיר צייצה אמש, "הסכין שדקרה השבוע נער בן 16 היא אותה סכין שדקרה את מאיה ב2018, אותה סכין שרצחה את שירה במצעד הגאווה. אותה שנאה שרצחה את ניר וליז בברנוער".

"שנאה שמתודלקת על ידי רבנים, שרים וח"כים. שנאה שהופכת את הקהילה הגאה לאזרחים שלא יכולים לצעוד בבטחה בישראל. לא עוד. קמים ומשנים את זה ביחד", הוסיפה שפיר.

בתגובה צייץ סמוטריץ', "הטיפשה שכתבה את הציוץ ההזוי הזה היא אותה כלומניקית שיכולה להתחרות עם אביגדור ליברמן באפס הישגים בפוליטיקה, אותה חסרת אחריות שלא מפסיקה להסית ולהפיץ שנאה, אותה זגזגנית שעושה פוליטיקה צינית על הגב של כולנו, אותה פלגנית שבנתה את עצמה על יצירת ריב ומדון בין אוכלוסיות. אותה סתם שפיר".