נתניהו בגוש עציון: אף מתיישב לא ייעקר

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הגיע לביקור באפרת שבגוש עציון לחנוך טיילת.

ערוץ 7 , כ"ח בתמוז תשע"ט | עודכן: 13:28

נתניהו באפרת
נתניהו באפרת
צילום: איגור אוסדצ׳י

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו חנך היום טיילת ביישוב אפרת, ממנה ניתן לראות את השכונות אותן ראש הממשלה נתניהו הקים ביישוב.

1057 יחידות דיור מוקמות בימים אלה באפרת בהוראת ראש הממשלה נתניהו, לצד בתי ספר, גני ילדים ותשתיות. כ-600 מאוכלסות והיתר בבנייה ויאוכלסו בשנתיים הקרובות. מקודם תכנון של 8250 יחידות דיור נוספות באפרת. 750 מיליון שקל הושקעו בהרחבת כביש המנהרות כדי לשפר את חיבור גוש עציון לירושלים.

"רואים כאן את העבר, ההווה והעתיד. אף יישוב ואף מתיישב לא ייעקר לעולם. אפרת תמשיך להיבנות ולשגשג - לנצח.

אפרת וגוש עציון זה השער הדרומי של ירושלים. הייתה לי זכות גדולה לבנות את יהודה ושומרון ולחבר את גוש עציון לירושלים. אני מחוייב לזה. עמדנו מול לחצים גדולים מאוד ומול חזית בינלאומית לא פשוטה - והצלחנו כי פעלנו ביחד ובשכל".

"אי אפשר לבצע את הדברים בלי שני דברים משמעותיים: המון ניסיון, לצד יכולת אמיתית להשפיע על הדעת הקהל בארצות הברית. לכן הצלחנו לפעול ולהצליח בתקיפות ובתבונה, גם כשהממשל שהיה נגדנו. בלי כוח אמיתי בדעת הקהל האמריקנית, אי אפשר להוביל את מדינת ישראל. אי אפשר להיות ראש ממשלה.

אם אין יכולת של הסברה והתנגדות בארצות הברית, יהיו ויתורים ויהיו כניעות. התפיסה של השמאל אומרת שצריך לוותר ולסגת כדי להתקבל בעולם, כמו שיאיר לפיד רוצה לפנות 80-90 אלף איש מההתיישבות. אני לא מאמין בחולשה, אני מאמין בעוצמה, ולכן הפכתי את ישראל למעצמה", אמר.

"בבחירות הקרובות - זה אנחנו או הם. יש את דרך השמאל ויש את הדרך שלנו, שעשה פה מהפיכה ובנתה את ארץ ישראל. הדרך היחידה להבטיח את דרך הימין היא להצביע רק לליכוד אחד גדול. רק ליכוד אחד גדול ימנע ממשלת שמאל ויבטיח עתיד גדול למדינת ישראל".

ראש מועצת אפרת עודד רביבי הוסיף "קצרה היריעה מלפרט את כל ההישגים שלך בעשור האחרון למען העם והמדינה. פה באפרת, בכל מקום ביהודה ושומרון ובכל מקום בארץ ישראל, בבחירות הקרובות אין בחירה ואין ברירה: יש אחד שעשה, אחד שביצע, אחד שהוכיח שבכוחו לעשות והוא לא מפספס אף הזדמנות לעשות ובגדול. בבחירות הקרובות - רק נתניהו, רק ליכוד אחד גדול, כי נתניהו מנהיגות מוכחת".טוען....