מאפיונר התחפש לבתו וניסה לברוח מהכלא

המאפיונר ניסה לברוח מהכלא דרך הכניסה הראשית עם תחפושת מקורית. זה נגמר עם סרטון מצחיק במיוחד

מתנאל ראט , ד' באב תשע"ט

אולי בפעם הבאה זה יעבוד
אולי בפעם הבאה זה יעבוד
צילום: iStock

לברוח מהכלא זה אף פעם לא סיפור פשוט, בעיקר אם הראש שלכם לא עובר דרך הסורגים.

מנהיג כנופיה ברזילאית ניסה לברוח מהכלא דווקא דרך הכניסה הראשית על ידי תחפושת יצירתית, אבל בסוף הוא רק הצליח להפוך לכוכב רשת.

קלאובינו דה סילבה, מאפיונר ברזילאי, נתפס כשניסה לברוח מבית הכלא השמור בריו דה ז'נרו כשהוא מחופש ללא אחרת מאשר בתו. קלאובינו זכה לכינוי "שורטי" על שם גובהו הנמוך, וקיווה שיוכל לנצל עובדה זו בשביל להתחפש לבתו בת ה- 19 כאשר הוא בן 42.

בתו של קלאובינו הגיעה לבקר אותו בכלא וכאשר היא יצאה מתאו הבחינו השומרים שהיא נראית מעט שונה מהרגיל. מסתבר שסילבה הצליח להבריח לכלא מסכת סיליקון בדמותה של בתו יחד עם פאה תואמת ובגדים, וניסה להשאיר את בתו בכלא ולברוח מחופש דרך הכניסה הראשית.

התחפושת היתה מוצלחת, ולפי הדיווחים השומרים עצרו אותו קרוב ליציאה משום שלטענתם הוא נראה לחוץ ועצבני מדי. בסרטון שפורסם, רואים את השומרים מורידים לקלאובינו את התחפושת המקורית וחושפים את הגבר השרירי בן ה42 שהתחבא מתחת לפאה ולבגדי הנערה.

הסרטון התפרסם במהירות ברחבי הרשת ועורר בעיקר תגובות הצוחקות על הניסיון הכושל. חלק מהגולשים התרעמו על העובדה שקלאובינו הסכים להפקיר את בתו בכלא כחלק מניסיון הבריחה ולא ניסה להבריח אותה יחד איתו.

לאחר שניסיון הבריחה נחשף, קלאובינו הועבר תחת שמירה קפדנית לבית סוהר מאובטח יותר, ובתו נלקחה לחקירת המשטרה בחשד לסיוע לבריחה. נקווה בשבילו שבפעם הבאה שינסה לברוח, לפחות יתאמץ לחפש תחפושת אמינה יותר מאשר למישהי הקטנה ממנו ב20 שנה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!