זאב אלקין: המפתח לממשלת ימין - אחוז ההצבעה

השר להגנת הסביבה מוביל את המטה להמרצת מצביעי ימין: "צריך להוציא אנשים מהבתים כדי לנצח בבחירות".

אלירן אהרון , ה' באב תשע"ט

אלקין בכנס קטיף
אלקין בכנס קטיף
צילום: מאיר אליפור

השר להגנת הסביבה זאב אלקין (הליכוד) השתתף בכנס לציון 14 שנים לפינוי גוש קטיף והזהיר מאיבוד שלטון הימין בבחירות הקרובות.

"אין יותר עקירות, אני חושב שהציבור הישראלי למד מהטעות הזאת של ההתנתקות ורוב מוחלט של הציבור הישראלי היום נגד עקירת ישובים, הוא מבין לאן זה מוביל אותנו, אבל עדיין כדי שהאמירה הזאת תתממש אנחנו צריכים לנצח בבחירות האלה כי השמאל במפורש מדבר על עקירות", אמר אלקין.

הוא הוסיף, "כשאתה מקשיב לברק, לגנץ וללפיד הם מדברים על כך שלפחות 70,000 ישראלים צריכים לעזוב את בתיהם".

"אני חושב שהאתגר הכי גדול בבחירות האלה יהיה אחוז ההצבעה, גם בשמאל וגם בימין", אמר אלקין. "מי שידע להתארגן ולהביא את המצביעים שלו לקלפי, הוא ינצח. המפתח ל-61 מנדטים לימין הוא באחוזי ההצבעה ולכן אני פועל היום בראש מטה מיוחד שהקמנו כבר פעם שלישית, זזים ימינה, שהמטרה שלו לגייס מתנדבים להוציא מהבתים את האנשים באותם מקומות שמצביעים ימין. לא להישאר אדישים".

"אני חושב שכל מי ששלטון ימין יקר לו, כל מי שלא רוצה לבלות את השנים בהפגנות שלא יצליחו לשנות את המציאות, צריך להתגייס במעט הזמן שנשאר ולהיות שותף איתנו להוציא את המצביעים מהבתים", הוא קרא. "יש יותר ציבור במדינה שחושב ימינה צריך רק להביא אותו לקלפי".

על הכנס לציון 14 שנה לעקירה מגוש קטיף אמר: "אני כבר שנים עובד ביחד עם ראשי קהילות המגורשים בכל הארץ, ובין השאר גם הכנס הזה, שהמטרה שלו זה להביא את הלקחים מהטעות הקשה ביותר שעשתה מדינת ישראל בהתנתקות וללמוד מהטעות הזאת לעתיד".



טוען....