ליהנות ממראה צעיר עם מבחר טיפולים

עולם האסתטיקה הרפואית מציע מגוון רחב של טיפולים לאלו הרוצים לשמור על מראה פנים צעיר ובריא.

ד"ר יואב ירון , ו' באב תשע"ט

מראה עור
מראה עור
צילום: pixabay

ההתקדמות בטכנולוגיה, במכשור ובהבנה הרפואית של צרכים אסתטיים הובילו לשכלול סל הכלים של הרפואה האסתטית. כיום, רופאים יכולים לעזור לנו לא רק במתיחת העור ובהעלמת הקמטים, אלא גם ממש בפיסול הפנים לתוצאה נעימה יותר לעין.

ישנם כמה סוגים של התערבויות על מנת ליצור מראה פנים צעיר יותר, רענן יותר ואסתטי יותר. כל התערבות נעשית ללא ניתוח, ובשימוש בחומרים הבטוחים לגוף ושאינם מזיקים לו. לפני שהמטופל או המטופלת מחליטים אילו תווי פנים הם רוצים לפסל – הם יקבלו ייעוץ מקצועי מהרופא על מנת לדאוג למראה טבעי כמה שיותר, שישמור על צורת הפנים הבסיסית וידגיש את היתרונות שלהם.

פיסול פנים

אנחנו מבינים כיום את חשיבות הסימטריה והאסתטיקה של הפנים, כמפתח למראה צעיר יותר ולתחושה פנימית טובה יותר. הרופאים ברפואה האסתטית משתמשים בחומרים שונים על מנת ליצור תבנית פנים נאה וצעירה יותר.

פיסול הפנים כולל טיפול בקמטי הבעה, קמטים בצדי העיניים, הרמת גבות, עיצוב הסנטר, עיצוב האף ועיצוב השפתיים. ניתן לטפל בכל האזורים הללו או רק בחלק מהם. הכל תלוי בצורך של המטופל ובהמלצה הספציפית שנותן הרופא המומחה.

פיסול אף

צורת האף, באופן ספציפי, היא מרכזית למראה הפנים. האף נמצא בחזית הפנים וצורתו משפיעה על כל הרושם הכללי המתקבל מהפנים שלנו. בעזרת שימוש בחומרים כמו חומצה היאלורונית, ניתן לעצב מחדש את מבנה האף. כל זאת ללא ניתוח ובפרוצדורה מהירה ופשוטה יחסית.

תהליך פיסול האף אינו אורך יותר מכחצי שעה, והוא מתבצע למעשה ללא ניתוח. את התוצאות הנפלאות ניתן לראות מיד. מרפאות רבות תצענה גם להראות הדמיה תלת ממדית של התוצאה הסופית – לפני ביצוע התהליך.

עיבוי שפתיים

נשים רבות אינן מרוצות ממראה השפתיים שלהן. לעיתים השפתיים נראות דקות וחסרות חיות. בעזרת הזרקת חומר לשפתיים ניתן לגרום לעיבוי שלהן. עיבוי השפתיים נעשה באופן פרופורציונלי לתווי הפנים של המטופלת או המטופל. התוצאה המתקבלת צריכה להיראות טבעית ולא מעובה יתר על המידה, כדי לשמור על המראה הכללי הטוב של הפנים.

לסיכום, ניתן כיום לטפל בפגעי הזמן המשפיעים על צורת הפנים ועל העור. בעזרת שימוש בטיפולים השונים, המטופל יכול לחזור ולקבל פנים אסתטיים יותר וצעירים יותר במראם. מאחר והפרוצדורות אינן מצריכות ניתוח, קל הרבה יותר להיעזר בהן באופן קבוע, במידת הצורך, ולקבל מראה צעיר יותר לאורך זמן.

עם ד"ר יואב ירון והצוות המקצועי של botox boutique תוכלו ליהנות מטיפולי בוטוקס ותוצאות מידיות ועמידות לאורך זמן באיכות בלתי מתפשרת. עם ניסיון וידע מקצועי רחב בתחום טיפולי הבוטוקס תוכלו ליהנות ממראה צעיר ורענן יחד עם שירות אדיב ויחס אישי.