זוגות נשואים?
קבלו הצעה לבילוי זוגי לט"ו באב

במכון ליברמן יצרו ערב מהנה, מעניין ומרגש שהוא הזדמנות לחגוג את הקשר הזוגי בט"ו באב.

בשיתוף מכון ליברמן , ז' באב תשע"ט | עודכן: 19:40

ט"ו באהבה עם מכון ליברמן
ט"ו באהבה עם מכון ליברמן
צילום: מירי צחי

בשנים האחרונות הפך ט"ו באב להזדמנות נוספת לחגיגות' אך למעשה מרבית אפשרויות הבילוי נותרו על הציר המוכר של סרט, הופעה או מסעדה ולחילופין נוצרו מוקדי תוכן לנשים בלבד.

במכון ליברמן העוסק בין השאר בתחומי ההעשרה הזוגית, הבינו שהתאריך הזה, ששם על לוח השנה את ערך הזוגיות והמשפחה היהודית, הוא הזדמנות לחגוג את הקשר הזוגי בקלילות וגם בהעמקה' ויצרו ערב שיש בו הזדמנות לרקוד על שתי החתונות - גם לבלות יחד ערב קליל ומרענן, וגם לשדרג את המרחב הזוגי באמצעות התנסות בשפות חדשות של אהבה וקשר, בכלים מפתיעים/מגוונים שעשויים להעניק גוון מפתיע לחוויית הקשר.

הערב מורכב מסדנאות שונות ומגוונות לחיזוק הקשר בכתיבה, ציור, ריקוד הומור ועוד שמועברים ע"י מנחים מקצועיים מתחום העשרת הזוגיות לצד יריד דוכנים קלילים של ג'אגלינג, דוכני יצרה, חדר בריחה ועוד. השילוב בין סוגי הפעילויות השונים יוצר מרחב משחקי, לשעשוע ולהתרגשות זוגית.

מכון ליברמן מבקש להנגיש את התרגול של המרחב הזוגי כחלק משגרת החיים התהליך שהם מובילים כבר במשך עשור, עוסק בהכנסת הרעיון הזה של לצאת מהבית לשם עבודה זוגית, לא כמשהו מביך, אלא כמשהו טבעי. ט"ו באב התגלה כהזדמנות מצוינת לתת למספר גדול של זוגות להתנסות במרחבים האלו.

במכון ליברמן יודעים גם לספר על התגובות הנלהבות: "זוגות לא יודעים בדיוק למה הם מגיעים ובסופו של דבר יוצאים מכאן בהתלהבות ועם תוכניות להמשיך את השיח הלאה. יש התרגשות גדולה מהאפשרות לעבודה זוגית, אישית מאוד, גם במרחב גדול וקליל".

ערב "ט"ו באהבה" יערך זו השנה השישית בבית ההארחה רמות שפירא במושב בית מאיר ויכלול השנה בין השאר סדנאות עם יסכה ויונתן שומר, דקלה וגלעד זר, יפעת ושעיה לאב ומופע שירי אהבה של כל הזמנים עם הרכב "שיר אדמה".

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן