"לוקח אחריות ומבקש סליחה"

רם לנדס, בעליה של חברת ההפקה שהפיקה את סדרת הדוקו-ריאליטי "מחוז ירושלים", פרסם התנצלות ברשת על ביום הסצינות שנעשה בסדרה.

ערוץ 7 , י"א באב תשע"ט

רם לנדס
רם לנדס
צילום: Yossi Zeliger/FLASH90

בעליה של חברת ההפקה "קודה תקשורת", רם לנדס, פרסם הבוקר (שני) בדף הפייסבוק שלו פוסט בו הוא מתנצל על ביום הסצינות במסגרת הסדרה "מחוז ירושלים" שהפיקה החברה בבעלותו עבור "כאן".

"אני אישית, רם לנדס, הבעלים של קודה תקשורת לוקח על עצמי את האחריות ומבקש סליחה. מהצופים, מכל מי שנפגע מצילומי הסדרה ומהשידור שלה", כתב לנדס.

"אני כותב את הדברים האלה אחרי ימים ולילות של צום, תענית וחשבון נפש מייסר, ובניגוד לדעתם של כל עורכי הדין ויועצי התקשורת", הוסיף.

לדבריו, "כאדם שמאמין בכבוד האדם, כל אדם, קיבלתי שיעור שנצרב בנשמתי ומשנה את מסלול חיי. אני יודע שיש סיבה לשיעור הזה, ומקווה שהיא תופיע בפני בהמשך".

לנדס הוסיף וניסה להסביר, "מה בעצם קרה? אני חושב שהתאהבנו. התאהבנו בחבורה של נשים וגברים, אנושיים, רגישים וקשוחים, שעושים כל כך הרבה ומשתכרים כל כך מעט לטובת הביטחון שלנו מבלי לקבל שום אהדה ציבורית. רצינו לספר את סיפורם באופן העוצמתי והמרגש ביותר. נסחפנו".

"קל לשנוא את המשטרה", ציין לנדס, "יש יותר משלושים אלף שוטרים ושוטרות. ברור שיש שם גם תקלות קשות מאוד. אבל אני מאמין שחברה שמאבדת את האמון בשומרי החוק שלה עלולה להיות בסכנה גדולה. זאת הייתה המוטיבציה ליצור את 'מחוז ירושלים'".

"יש בפני מסע ארוך. בני אדם נפגעו. כרגע זה הזמן להגיד רק מילה אחת: סליחה!", חתם לנדס את הדברים.