מצפה רמון מסתערת קדימה

קמפיין ההתרמה למען השלמת בניין הישיבה במצפה רמון יוצא לדרך. במשך 30 שעות ינסו תלמידי הישיבה לגייס 14 מיליון שקל.

שת"פ מצפה רמון , י"א באב תשע"ט | עודכן: 21:37

ישיבת מצפה רמון
ישיבת מצפה רמון
צילום: איגוד ישיבות ההסדר

חדרי החמ"ל בישיבת מצפה רמון עומדים הכן, מאויישים במתנדבים רבים מקרב תלמידי הישיבה ובוגריה, תושבי ותושבות המקום וכמובן בני נוער אשר באו כולם לתת כתף במאמץ הגדול.

"אנו ערוכים לקליטת התרומות הצפויות, אלו הידועות לנו ואלו שעוד לא...", מספר האחראי על ימי הקמפיין ארנון שטיין. "מרגש לראות את ההירתמות הגדולה של כל המעגלים הקרובים והרחוקים הקשורים לישיבה אשר שותפים לתחושת הרוממות וההסתערות על היעד".

ומהו היעד? שמואל קוקה, מנכ"ל הישיבה משתף: "לפני מספר שנים, נחנך בית המדרש החדש של הישיבה. הקמפיין אליו יצאו, ייתן בע"ה מענה למספר צרכים חשובים שטרם נמצא להם מענה, ובהם בניית חדר אוכל לתלמידים, הקמת מטבח עצמאי, הוספת חדרי כיתות ועוד. כמו כן, במבנה החדש יוקם גם אולם אשר יופעל לטובת תושבי מצפה רמון וישמש יחד עם המטבח גם כמקור הכנסה נוסף לישיבה".

אמנם, משך הקמפיין הוא 30 שעות בלבד, אך ההכנות שקדמו לו משתרעות על פני שבועות ארוכים. בשני ערבי רתימה מרגשים, האחד לתושבי מצפה רמון והשני לבוגרי הישיבה, גוייסו מתנדבים רבים אשר קבלו על עצמם יעדים אישיים מרשימים, אשר יצטרפו בע"ה לכדי הסכום השלם.

הישיבה במצפה רמון היא מוקד תורה אדיר, בלב ליבו של המדבר. מעבר ל'כור' הבוער של לימוד התורה בבית המדרש, שותפה הישיבה לפרוייקטים קהילתיים רבים במצפה רמון ובמרחב הנגב. "אנו מזמינים את כל מי שתורת ארץ ישראל וישוב הנגב באהבה חשוב לו, להיות שותף", מסכם מנהל הקמפיין.

לקמפיין ישיבת מצפה רמון לחץ כאן