עודד מנשרי נוסע ב"מעלית אל השקיעה"

במהלך כתיבת השיר פנה עודד בפוסט בפייסבוק לעזרת הציבור וחיפש פזמון. על הפוסט הגיב לא אחר מאשר ארז לב ארי שכתב עבורו את הפזמון

קוביס , י"א באב תשע"ט

מעלית אל השקיעה
מעלית אל השקיעה
עטיפת הסינגל

עודד מנשרי - מעלית את השקיעה

בדרכו האמנותית התחבר עודד מנשרי לאמנים רבים. אבל על החיבור הזה אפשר היה רק לחלום. במהלך כתיבת השיר פנה עודד בפוסט בפייסבוק לעזרת הציבור וחיפש פזמון לשיר. על הפוסט הגיב לא אחר מאשר ארז לב ארי שפשוט כתב עבורו את הפזמון ואף נענה לבקשתו והשתתף בשירה.

עודד: "כתבתי את השיר במלואו, הכל יחד, אבל היה חסר לי פזמון. העליתי אותו לרשת וביקשתי מאנשים שיציעו רעיונות. שתיים בלילה, ארז לב ארי מגיב לי על הפוסט " שב בשקט תנשום ככה זה עניינים של בן אדם למקום"

זה כל כך התאים לטקסט – מהרגע הראשון התחברתי. הצעתי לו לשיר איתי והוא הסכים בשמחה. עכשיו זה בחוץ. נושם. מתרגש מאד מהחיבור הזה"

עודד מנשרי, אמן יוצר יחודי, נחשף לראשונה במסגרת תכנית הטלויזיה "אביב או אייל" וזכה לתגובות יוצאות דופן על כניסתו לקבוצה של אביב גפן.

עודד, דמות מוכרת בעולם המוסיקה היהודית, מגיש טקסטים קרובים וכנים ומשלב באמירתו האישית בין פולק, רוק והיפ הופ. את אלבומו השני החל להקליט מיד עם סיום השתתפותו בתכנית הטלויזיה, בהפקה מוזיקלית של שמוליק דניאל.

במקביל עובר עודד דרך ארוכה עם הקהל שלו, ברשתות החברתיות ובמופעים ברחבי הארץ.

מילים ולחן: עודד מנשרי, פזמון: ארז לב ארי, הפקה מוזיקלית: שמוליק דניאל