ליהנות מבית מעוצב מבפנים ומבחוץ: כך עושים זאת נכון

אם אתם מעוניינים לגבש בביתכם פתרונות בוטיק בתחום העיצוב והפרקטיקה גם יחד, במאמר זה נסקור את כל אזוריו, מבחוץ ומבפנים גם יחד.

תוכן שיווקי , י"ב באב תשע"ט

שדרוג הבית
שדרוג הבית
צילום: pixabay

באמצעות מידע זה, גם אתם תדעו כיצד לגבש עיצוב בחצר ובמרפסת, בגינה ואפילו בחדרי השירות הביתיים. המאמר יתייחס לדרכים היעילות ביותר לבחירת התשתיות החדשות כך שגם יושג עיצוב על פי המתוכנן וגם יובטח שיפור ניכר בפונקציונאליות שבמרחבי הבית השונים.

עיצוב חוץ באמצעות פרגולות אלומיניום חשמליות

מדוע פרגולות אלומיניום? משום שזוהי מתכת אלחלד, אשר בשונה מן העבר ניתן לבחור אותה גם בצבעים לא מטליים, ואפילו בצבעי עץ פרמננטיים שנעשו בצורה מלאכותית. מדוע פרגולה חשמלית? משום שהתבססות על פרגולה ידנית ממעיטה באפשרויות ההצללה וויסות האור שלנו. רק פרגולות חשמליות מבטיחות מימוש מלא של אמצעי הוויסות, וכיוון הגג, כך שתוכלו ליהנות תמיד מכמות אור שמש רצויה ומתאימה. מסקנה, עיצוב הבית מבחוץ עם פרגולות אלומיניום חשמליות הוא הכדאי ביותר גם בשל מגוון אפשרויות העיצוב וגם בשל מגוון התמורות הפרקטיות: התבססות על חומר מתכתי חזק ועמיד, וכיוון קל של הגג והתריסים העליונים במצבים שונים. פרגולות כאלה מאפשרות לכם ליהנות גם כשהחצר מאד קטנה. אז, פרגולת קיר היא התקן ההצללה היעיל ביותר. במקום פרגולת 4 עמודים, היא עשויה להיות על 2 עמודים בלבד, ותמיכה מאחורה, או על בסיס תמיכה אחורית בלבד ללא עמודים.

עיצוב פנים באמצעות אמבטיות יוקרתיות בחדר הרחצה

אין ספק כי חדר הרחצה הוא אחד מהחשובים שבחדרי הבית ברמה הדקורטיבית. סוגי האריחים הרבים המופיעים בו והשימוש התכוף בשיש הופכים אותו לאחד החדרים המהודרים במתחמי מגורים בכלל. על מנת שגם חדר האמבטיה שלכם יגיע לסטנדרטים הללו, מאד מומלץ להשקיע באמבטיות; עיצוב הבית מבפנים עם אמבטיות יוקרתיות מבטיח שתגורו בבית מעוצב, יפה ומלוטש בהחלט. עיצוב גיגיות אמבטיה יוקרתיות מאפשר לחדר הרחצה שלכם להיראות במיטבו, וגם לקיים בסבירות גבוהה תנאי רחצה טובים יותר מאשר בהתקן מיושן. גיגית אמבטיה ישנה מאבדת עם הזמן מהגוון שלה ויש לעשות לה חידוש אמבטיות. אם אתם מוצאים שזו גם הבעיה שלכם, מוטב להיערך לרכישת אמבטיה חדשה, ובכך להבטיח את עיצובו של החדר ושיפור תשתיותיו.