הפועל ירושלים עם החתמה נוספת

אחרי שנראה היה כי סגרה את סגל השחקנים הזרים שלה, הודיעה מחזיקת הגביע מהבירה על החתמת זר שביעי - לעמדת הסנטר

נרי וייס , י"ג באב תשע"ט

קופשאס. מגיע לבירה
קופשאס. מגיע לבירה
צילום: האתר הרשמי של הפועל ירושלים

17 נקודות ו-10 כדורים חוזרים, אלו המספרים שסיפק הסנטר הליטאי מינדאוגאס קופשאס בעונה שעברה במדי ליטקאבליס במשחק מול הפועל ירושלים בהיכל הפיס ארנה שבבירה במסגרת שלב הבתים של ליגת האלופות, מפעל הכדורסל השלישי בחשיבותו באירופה.

אלו המספרים גם שהביאו את הירושלמים להודיע הבוקר (רביעי) על החתמתו של הסנטר בן ה-28 לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

הסנטר הליטאי שמתנשא לגובה של 2.16 מטר, העמיד בעונה האחרונה ממוצע של 9 נקודות, 4.8 ריבאונדים ואסיסט למשחק ב-18 דקות בליגה הליטאית, ובמפעל ליגת האלופות עמדו ממוצעיו בדומה לאלו של הליגה הליטאית כשסיים עם 8.7 נקודות ו-4.4 ריבאונדים ב-16 דקות למשחק.

למעשה קופשאס הינו הזר השביעי של הירושלמים בסגל השחקנים שלהם כשזה מגיע לאחר שכבר היה נראה כי ירושלים לא תחתים זר נוסף, בטח שלא בעמדת הסנטר שם רצו לשמור את האפשרות שאמארה סטודמאייר יחזור לבירה.

כעת עם החתמתו של הסנטר הליטאי נראה כי הדלת עבור חזרתו של סטודמאייר בפעם השלישית לבירה נסגרה סופית.

"אני שמח ללבוש אדום בעונה הקרובה", אמר הסנטר הליטאי לאתר הרשמי של הפועל ירושלים. "בעונה שעברה הגעתי לירושלים עם ליטקאבליס והתרשמתי מאוד מהאולם, הקהל והמועדון עצמו. מצפה לתחילת האימונים ויודע שהגעתי למקום בו מכוונים הכי גבוה".

מאמן הקבוצה, עודד קטש ברך על ההחתמה כשאמר "אנחנו עוקבים אחרי קופשאס כבר תקופה ואני ממש שמח שהוא מצטרף אלינו. חיפשנו סנטר עם נוכחות שיוכל להיות שחקן מטרה בהתקפה ובעל נוכחות אמיתית בהגנה. זה שחקן שיכול לספק לנו עוד אלמנטים שהיו חסרים לנו בשני צידי המגרש".

האם זו התשובה של הפועל להחתמה של עומרי כספי אמש במכבי ת"א?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il