אהבה, הומור ודרמה: 100 זוגות חגגו ט"ו באב

בני זוג דתיים וחילונים השתתפו באירוע של מכון ליברמן ברמות שפירא: סדנאות להעצמת הזוגיות, ג'אגלינג, O.D.T וחדר ריקודים.

אורלי הררי , ט"ו באב תשע"ט

לחוש את החוויה הזוגית החזקה
לחוש את החוויה הזוגית החזקה
צילום: מכון ליברמן

100 בני זוג מכל גווני הקשת - דתיים, חילונים, צעירים ומבוגרים השתתפו באירוע הדגל של מכון ליברמן לרגל ט''ו באב, שהתקיים זו השנה השישית ב"רמות שפירא".

הזוגות נהנו מערב קליל וחוויתי לצד סדנאות מעמיקות העוסקות בשפות שונות של אהבה, הומור ודרמה, ציור משותף ורקיחת בושם זוגית וגם סדנת תנועה, בה כל זוג קיבל מרחב משלו שהופרד במחיצות כך שנוצר עבורו חלל אינטימי וצנוע.

בחלק השני של הערב נפרס עבור הזוגות יריד שכלל התנסות בג'אגלינג, משחקי ענק, O.D.T, חדר ריקודים ועוד.

האירוע נחתם במופע של אנסמבל "שיר אדמה" שסחף את המשתתפים עם שירי האהבה היפים של כל הזמנים.

"בכל שנה מספר הזוגות והמגוון שלהם עולה", מספר נתי ישראלי, מנכ"ל רמות שפירא. "האירוע הזה משלב את הניסיון והעבודה שנעשית במכון ליברמן כל השנה עם מפגשי זוגות והכשרת מנחי זוגיות עם היכולת שלנו לארח ולפנק בבית ההארחה, שאנחנו הולכים ומשדרגים בכל שנה".

מכון ליברמן, שפועל במרכז החינוכי רמות שפירא, מייצר במהלך השנה כולה פעילויות ומפגשים העוסקים בזוגיות ובשיח בזוגיות, בנשיות ובגבריות, פעילות הנוגעת הן בקהל הרחב והן במוסדות חינוך רבים.

מלכי כהן, מנהלת מכון ליברמן, מספרת על התגובות של הזוגות: "בכל פעם מחדש החלק המרגש ביותר הוא לחוש את החוויה הזוגית החזקה. לראות כמה זה משמעותי ונוגע לאנשים. גם אם זו פעם ראשונה, וגם אם שישית... אנשים מודים על הזדמנות מדהימה למפגש זוגי, ביקשו שלא נמתין שנה עד לאירוע הבא".

צילום: מכון ליברמןטוען....