"כל התקפה על איילת שקד תביא עוד מנדטים"

בנט וסמוטריץ' מגבים את יו"ר מפלגת ימינה. ''לא יעזור לכם, סרגל עקום לידה. היא תוביל את המפלגה להצלחה גדולה בבחירות".

חזקי ברוך , י"ט באב תשע"ט

סמוטריץ' ושקד
סמוטריץ' ושקד
Photo by Flash90

בכירי מפלגת ''ימינה'', שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' ושר החינוך לשעבר נפתלי בנט הודפים את המתקפה משמאל על איילת שקד, לאור הדיווח ולפיו שליחים מטעמה הציעו להשפיע על היועמ"ש לטובת נתניהו, בתמורת לקבלת שריון בליכוד.

''או, חיכינו לזה. ומוקדם מהצפוי מתחילים פה להילחץ", הגיב סמוטריץ' והוסיף בציניות: ''אז מבקש מכם, תמשיכו. כל התקפה שלכם על איילת שקד ועל שאר חברי הרשימה רק תביא לימינה עוד ועוד תומכים, עוד ועוד מנדטים.

''אז מחכים בסבלנות רבה לקשקוש הבא'', הוסיף שר התחבורה והדגיש כי שקד פועלת ביושר: ''לא יעזור לכם, סרגל עקום לידה''.

השר לשעבר בנט אמר כי ''איילת שקד היא אידיאליסטית שנכנסה לפוליטיקה כדי לעשות טוב למען אזרחי ישראל. כשרת משפטים היא פעלה בצורה אמיצה כאשר רק טובת המדינה עומדת למול עיניה. אם אכן מישהו נתן הצעה כזו בוודאי זה לא היה בשליחותה''.

בנט הוסיף: ''שקד תוביל את מפלגת ימינה להצלחה גדולה בבחירות למרות המתקפות האישיות נגדה''.

כאמור, עיתון ''הארץ'' דיווח כי מקורבי שקד הציעו לראש הממשלה נתניהו להשפיע על היועמ"ש לטובתו, במסגרת ניסיונותיה לקבל שיריון בליכוד. ״יש כאן ניסיון נמוך ומכוער להכפיש אותי", הגיבה שקד. ''אם הדברים שמצוטטים נאמרו על-ידי אדם כזה או אחר, הם חמורים בהחלט, אך אין להם קשר אליי ולא נאמרו בידיעתי''.

שרת המשפטים לשעבר הדגישה: ''מעולם לא דיברתי עם היועץ המשפטי לממשלה על תיקים פליליים, כל שכן על תיקי נתניהו. אני סומכת על הציבור שהוא יותר חכם מזה״.