נערה מקסימה שכל עתידה היה לפניה

ראש עיריית לוד יאיר רביבו מביע צער כבד על רצח הנערה רינה שנרב סמוך לבנימין.

ערוץ 7 , כ"ב באב תשע"ט

יאיר רביבו
יאיר רביבו
צילום: ערוץ 7

ראש עיריית לוד יאיר רביבו הביע צער כבד על רצח הנערה רינה שנרב תושבת הגרעין התורני בלוד.

"העיר לוד מרכינה ראש. שבת שחורה על עם ישראל ועל העיר לוד. תושבי לוד כולם כואבים על הירצחה בפיגוע של רינה שנרב הי"ד, נערה מקסימה שכל עתידה היה לפניה. אני מאחל רפואה שלמה לבני המשפחה הפצועים, הרב איתן ובנו דביר יבדל"א, ומקווה לתפיסה מהירה של המרצחים".

"שוב יום שישי, שוב טרור באתר בו נרצח לפני ארבע שנים, תושב העיר דני גונן הי"ד. עיריית לוד בראשותי תעשה הכל כדי לתמוך במשפחה ברגעים קשים אלה. מדובר במשפחה ציונית וחלוצית, שתורמת רבות לעיר לוד ותמשיך להיות בלבנו גם בעתיד", כתב רביבו.

"אני גאה להיות בן לציונות הדתית, אלה שרואים את המדינה וקידומה לפני כל אינטרס אישי, חלוציות במיטבה- במרכז הארץ, ביהודה ובשומרון. הטרור לא ינצח, בשום מקום. הרצח הנתעב רק מחדד בנו את ההכרה להתחזק באמונה, ולא לאפשר לרוצחים לפגוע באמונה של העם היהודי, לערער את האמונה בצדקת הדרך, שאנחנו שייכים לארץ הזאת ושהארץ הזאת שייכת לנו.

תשובתנו לטרור מאז ומתמיד, הייתה ותמשיך להיות לסרב להיכנע לפחד, לחזק את רוחנו, להיאחז בארצנו ולהשתרש עמוק באדמת מולדתנו. היום נלווה את רינה למנוחות בשעה 15:30 בבית העלמין החדש בלוד. תהא נשמתה של רינה הי"ד צרורה בצרור החיים, אמן".