למה פורטל פרגולות ישראל חוסך לכם כסף?

המרפסת או הגינה שלכם ללא צל לא לא יוכלו לשמש אתכם במשך כמעט כל השנה. פרגולה היא הפתרון המושלם.

תוכן שיווקי , כ"ד באב תשע"ט

פרגולה. אילוסטרציה
פרגולה. אילוסטרציה
צילום: iStock

ישראל היא אחד המקומות עם הכי הרבה שמש בעולם. ברחבי המדינה יש בין 3,300 ל-3,400 שעות שמש בכל שנה.

יותר מ-9 שעות בממוצע ביום! במהלך הקיץ, שהופך ארוך יותר משנה לשנה, ישנן שעות רבות שבהן השמש לוהטת, וגם לאורך החורף ישנם לא מעט ימים חמים.

במצב שכזה אין פלא שפרגולה היא מוצר מבוקש מאוד. ככל שהביקוש לפתרון ההצללה המוצלח גדל, כך התרחב גם ההיצע - וכדי לבחור נכון ובעיקר לא לשלם מחיר גבוה יתר על המידה מומלץ לפנות למקצוענים אמיתיים בפורטל פרגולות ישראל.

ייעוץ יקר ערך של מומחים מנוסים

אחרי ההחלטה לבנות פרגולה מגיעות עוד בחירות רבות שצריך להכריע לגביהן:

  • מאיזה חומר לבנות את הפרגולה, אלומיניום או עץ? ואם עץ, איזה עץ בדיוק?
  • מה יהיו הממדים של הפרגולה?
  • מהי מידת ההצללה הרצויה ובהתאם מהו מבנה גג הפרגולה?
  • איך לעגן את הפתרון - לקיר או לרצפה?
  • האם יש צורך במנגנון חשמלי?

ישנן עוד החלטות חשובות שיקבעו עד כמה תרוו נחת מהתוספת החדשה לגינה, לגג או למרפסת - וכשאתם מקבלים את ההחלטות הנ"ל בעזרת מומחים מנוסים, מובטחת לכם התאמה מדויקת לצרכים הספציפיים שלכם ולכן גם מקסימום תועלת (והרי בסופו של דבר המטרה היא לא רק חיסכון כספי אלא להגיע ליחס עלות-תועלת מרבי).

רוצים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לפרגולה?
בקרו באתר פרגולות ישראל: https://www.pergolass.co.il

התקנה מוקפדת במחיר משתלם

מרכיב חשוב נוסף בהגעה ליחס עלות תועלת משתלם במיוחד, אחרי התכנון המדויק של הפרגולה, הוא ההתקנה עצמה.

בניית פרגולות מחייבת ניסיון, ולא סתם ניסיון אלא כזה מגוון במיוחד ונרחב מאוד. רק מי שפועל בתחום בהצלחה שנים רבות מכיר לעומק את כל הדגשים המשמעותיים לגבי פרגולות עץ, את כל הניואנסים שמאפיינים פרגולת אלומיניום, יודע איך לחבר את הפתרון הנבחר לקיר או לקרקע בדרך הטובה ביותר, כלומר זו שמבטיחה מקסימום יציבות לטווח הארוך, ובאופן כללי מבצע את העבודה באופן מוקפד, ביעילות רבה ובמינימום זמן - ולכן יכול להציע גם מחיר תחרותי להפליא.

רק תוספות הכרחיות

בניית פרגולה במרפסת, על הגג או הגינה היא לא פרויקט יקר מאוד. בימינו ניתן למצוא פתרונות איכותיים, עמידים ויפים במחירים שכל אחד וכל אחת כמעט יכולים להרשות לעצמם - אבל תוספות לא הכרחיות עלולות לייקר את ההתקנה ואת העלות הכוללת.

דוגמה טובה לכך היא מנגנון חשמלי. יש מצבים שבהם האפשרות לפתוח בקלות את הגג ולאפשר כניסת אור ואוויר משדרגת משמעותית את החיים של בני הבית - אבל גם יש מצבים שבהם אין בכך צורך אמיתי.

מומחים שמתנהלים ביושרה מלאה כמו אנשי המקצוע של פרגולות ישראל ימליצו לכם על הפתרון האופטימלי אך ורק בהתאם לצרכים האמיתיים שלכם, כך שבנוסף לחיסכון הכספי אתם נהנים גם משקט נפשי יקר ערך בזכות הידיעה ששילמתם רק על מה שהוא אכן חובה.

עמידות מרבית לאורך זמן

כשמקפידים לעבוד עם עצים מובחרים בלבד, כשבוחרים פרגולות אלומיניום מחומר גלם איכותי וכשמבצעים כל התקנה - בין אם של פרגולה תלויה ובין אם של פרגולה על עמודים - בלי לעגל פינות ובלי קיצורי דרך - התוצאה היא פתרון אפקטיבי למשך שנים רבות מאוד.

עובדה זו תורמת כמובן גם היא לחיסכון הכספי: אם שתי משפחות משלמות אותו סכום לפרגולה, ואחת מצריכה תיקונים כבר כעבור שנים מעטות ואילו השנייה מספקת הגנה מהשמש ומקסימום נחת לתקופה ארוכה, בשורה התחתונה המשפחה השנייה קיבלה תמורה גבוהה יותר לכסף וגם חסכה את עלות התיקונים.