שקד לילדים נפגעי הטרור והתאונות: אתם לא לבד

יו"ר 'ימינה' בטקס פתיחת מחנה נופש שיקומי לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים של זק"א: "יש לנו עם נהדר וחזק עם ערבות הדדית אמתית".

ערוץ 7 , כ"ד באב תשע"ט

איילת שקד
איילת שקד
צילום: שלומי כהן

יו"ר רשימת ימינה, איילת שקד, השתתפה הבוקר (ראשון) יחד עם נציגי הרשימה יואל שוורץ, עידית סלמן ואלי בן דהן בטקס פתיחת מחנה נופש שיקומי לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים של זק"א ישראל.

במהלך האירוע אמרה שקד, "לילדים והמשפחות היקרות שנמצאות כאן אני רוצה להגיד לכם שאנחנו אוהבים אתכם, חושבים עליכם ויודעים שאתם עוברים תקופות לא פשוטות".

"ברשימה שלנו יש את יואל שוורץ ואנשים אחרים שחוו חוויות דומות לשלכם ואני רואה את תעצומות הנפש האדירות הנדרשות מכם. היום אני כאן כדי לחזק אתכם אבל אני זאת שיוצאת מחוזקת. אל תשכחו שיש לנו עם נהדר וחזק עם ערבות הדדית אמיתית - אתם אף פעם לא לבד", ציינה שקד.

יו"ר ימינה הוסיפה, "אני גם רוצה להודות לארגון זק"א שהוא ארגון ענק של חסד שבחר באירוע כאן היום להתעסק בחיים ולהראות שהחיים כאן ועכשיו נשארים חזקים".

"החיים שלנו כאומה והחיים שלנו כאן בארץ ישראל במדינה ריבונית יהודית - זה דבר חשוב מאין כמותו. אנחנו ברי המזל שזכינו להיוולד לדור שחי כאן בארץ ישראל חיים עצמאיים, אמנם עם מחירים לא פשוטים וזאת לעומת כל הדורות אחורה שלא זכו לכך. הבחירה בחיים כאן היא שמלווה אותנו קדימה", חתמה שקד.