כך תבחרו את אמצעי החימום המושלם לביתכם

כשמגיע שיא הקיץ צריך כבר לקחת בחשבון את החורף. כללים לבחירות החימום המושלם לביתכם, בזול, בקלות וללא כאב ראש מיותר.

תוכן שיווקי , כ"ו באב תשע"ט

חימום תת רצפתי. אילוסטרציה
חימום תת רצפתי. אילוסטרציה
צילום: יח"צ

האקלים הישראלי מאופיין בטמפרטורות קיצוניות לכאן או לכאן. כאשר מגיע החורף אנשים מחפשים לפתור את בעיית הקור אבל לעיתים, שלא ביודעין ומתוך לחץ, עושים שימוש במגוון פתרונות חימום שאינם טובים ואף מסוכנים.

כיצד בוחרים גוף חימום שלא רק יחמם את הסביבה אלא גם יבטיח בו זמנית את ביטחונכם בסביבתכם הטבעית?

לפניכם כמה טעויות שאנשים עושים בעת בחירת גופים לצרכי חימום ומה כדאי לעשות במקום. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף עם מי שזקוק למידע.

טעות מס' 1: בחירת גופי חימום שאינם מותאמים לבית

הטעות הראשונה בעת בחירת גוף חימום הוא לבחור גוף שהוא זול ולא בהכרח מתאים. גוף החימום, כמו תנור או אפילו רדיאטור עלול לגרום למחנק, אבל לא פעם הוא זה המאמת לא מעט מקרים שהסתיימו באסון גדול.

מה כדאי לעשות ואיך לבחור גוף חימום מתאים?

בעת בחירת גוף חימום לבית, חשוב להשתמש במערכת שלטווח הארוך תוכל להבטיח חימום בטוח על כל המשתמע מכך. בחירת חימום תת רצפתי מעניק אפשרות של חימום "המאוכלס" במרצפות, איננו חשוף ומעניק חום שווה לכל חלקי הבית.

אז מה היתרון של חימום תת רצפתי? מחימום תת רצפתי לא מקבלים כוויות, הוא לא חשוף לחשמל ואם הילדים שלכם אוהבים להסתובב בחופשיות בבית, זה בהחלט הפתרון הטוב והבטוח ביותר.

טעות מס' 2: כשהזול הופך יקר – בחירת גופי חימום זולים

כמו בכל דבר ,גם כאן, טעות נפוצה לא פחות קשורה במחיר, אנשים נוטים לוותר על חימום תת רצפתי נוכח ההתקנה היקרה לכאורה וכך בוחרים מוצר זול יותר. זו טעות קריטית, היות ובחירה של מוצר חשמלי זול מדי שאינו מותקן כהלכה, לא רק עלול לגרום לסכנה אלא גם חשוף למתקלים רבים – מה שמייקר את הזול.

מה כדאי לעשות בכדי שזה לא יעלה יקר?

כאשר מדברים על חימום תת רצפתי, מדברים על מערכת יוקרתית ויקרה, כן, אף אחד לא מכחיש את זה, מאידך, כשאתם בוחרים אנשי מקצוע איכותיים לביצוע המשימה- אתם קונים את השקט לאורך השנים. בעת בחירת התקנת המערכת, אתם לא רק חוסכים בעלויות של תיקון או בעיות חוזרות ונשנות, אלא גם חוסכים בחשמל.

עד כמה שיטה זו חסכונית? זה בעיקר קשור בכל צג וצג המותקן בכניסת החדר ואחראי על חיישני הטמפרטורה בחדר. כשיש חיישנים שכאלו, ניתן לשלוט על החימום בבית ובו זמנית להפעיל ולנתק את החימום איפה שרוצים- מה שנחשב כחסכון גדול ביותר בסופו של דבר.

טעות מס' 3: בחירת מזגן לחימום הבית

הטעות השכיחה ביותר היא "לקנות מזגן". בעידן המתקדם, קניית מזגן לא רק עלולה לייקר את עלויות החשמל, אלא להעניק את התחושה ההפוכה – תחושת מחנק והתייבשות בבית. למה זה בעצם קורה ואיך חימום תת רצפתי יכול לשנות את המצב?

חימום תת רצפתי – לשמור על טמפרטורה נעימה בבית

חימום תת רצפתי מפזר את החום בצורה שווה ונכונה ועל פי הכללים מלמטה למעלה וכך לכל שאר החללים. המזגן לעומת זאת, מפזר את האוויר מלמעלה למטה – טעות נפוצה הגורמת להתייבשות ולתחושת המחנק הכל כך אופיינית.

בסיכום דבר, יש לבחור חימום מבוקר בחברה בעלת וותק וניסיון, נכון, אסתטי לבית ובעיקר אחד כזה שלא יעלה לכם יותר מדי לטווח הרחוק. מחפשים לנצח על הטמפרטורה הנעימה בימות החורף? החימום התת רצפתי יודע איך לעשות את זה עבורכם על הצד הטוב ביותר.