'נגדע את חיי המבקשים לפגוע בנו'

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן השתתף באירוע הצדעה להתיישבות בבנימין: אפעל בכל תפקידיי כדי להבטיח שבין הירדן והים תהיה רק מדינה אחת

חזקי ברוך , כ"ו באב תשע"ט

בראיון לערוץ 7 מתייחס שר הכלכלה אלי כהן לפיתוח המסחר והכלכלה ביהודה ושומרון ובבנימין וקובע כי אמנם הוא הוזמן לטקס ההצדעה להתיישבות על מנת להוקיר לו תודה אך הוא רואה בבניה ביהודה ושומרון זכות גדולה.

"אפעל לאורך כל תפקידי כחבר כנסת כדי להבטיח שבין הירדן ובין הים תהיה רק מדינה אחת", אומר השר כהן ומזכיר את דבריו של ראש הממשלה המנוח, מנחם בגין, כשקבע שמדינה פלשתינית תהיה סכנה לישראל. "לזה לא אתן את ידי. אתן את ידי להמשך החיזוק ההתיישבות והבניה. אני שמח לקחת חלק במפעל החשוב הזה של חזרתנו לארץ אבותינו".

באשר לפיגוע הרצחני בו נרצחה רינה שנרב הי"ד אומר השר כהן: "נגדע את חייהם של אלו שרוצים לפגוע בנו, אבל התשובה צריכה להיות בניה ועוד בניה ועוד בניה".

"ביקרתי אצל משפחת שנרב ואני רוצה לומר שיוקם מצפה רינה לא רק בלוד אלא גם בדולב. אני שמח לראות שאנחנו מחזקים גם את ההתיישבות וגם את הכלכלה", אומר כהן ומזכיר את חנוכתו היום של מרכז 'מוביליי' יחד עם ראש הממשלה, מרכז שיעסיק 2700 עובדים, בשורה כלכלית משמעותית עבור ירושלים.