הרב פרץ: שקר בוטה

שר החינוך הרב רפי פרץ תוקף את הניסיון לסכסך בינו ובין מנכ"ל המשרד שמואל אבואב, על רקע יוזמת השר פרץ להרחבת הסיורים בשטחי יו"ש.

ערוץ 7 , א' באלול תשע"ט

הרב רפי פרץ
הרב רפי פרץ
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

במשרד החינוך מגיבים לכותרת באתר YNET הבוקר (ראשון), בעניין הסיורים לקבר יוסף, ומבהירים כי הדברים שיוחסו למנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, נגד השר פרץ, הם "שקר בוטה וסילוף הדברים".

"קריאה והאזנה לדברים מוכיחות כי לכותרת אין כל יסוד וקשר למציאות", נאמר בהודעה שיצאה מטעם המשרד.

"שר החינוך, הרב רפי פרץ ומנכ"ל המשרד, שמואל אבואב, עובדים בתיאום ובשיתוף פעולה מלא, בכל הסוגיות ובכל הנושאים, ופועלים יחד ללא לאות כדי לקדם יחדיו את מערכת החינוך - לטובת תלמידי ישראל, ההורים והמורים", נאמר עוד.

השר הרב פרץ מסר, "צר לי שבבוקר חגיגי למיליוני ילדי ישראל מנסים להכניס טריז ביני לבין מנכ"ל משרדי. מי שקרא את הכתבה הבין שאין שום קשר בין הכותרת לבין הכתבה".

"‫שמואל ואני עובדים בשיתוף פעולה ואמון מלא עם הערכה רבה לפועלו למען החינוך בישראל. הדגשתי גם אני שרק גורמי המקצוע מאשרים. מעט הוגנות תקשורתית לא תזיק לאף אחד", הוסיף פרץ.

נציין כי בפרסום באתר YNET נטען כי אבואב "מתח ביקורת" על תכנית הטיולים של השר פרץ ביו"ש, ואמר, "אני רוצה להסביר בצורה ברורה - רק צוות מקצועי של אנשי כוחות הביטחון ואנשי המשרד שאמונים על בטיחות הילדים מאשרים מסלול".