בכירי הליכוד ביטלו את השתתפותם בוועידת חדשות 12

מלבד גדעון סער, שרי הליכוד ישראל כץ, דודי אמסלם ומירי רגב לא ישתתפו בוועידה שתיערך ביום חמישי הקרוב.

ערוץ 7 , א' באלול תשע"ט

דודי אמסלם
דודי אמסלם
צילום: קובי ריכטר/TPS

שרי הליכוד ישראל כ"ץ, מירי רגב ודוד אמסלם ביטלו את השתתפותם בוועידת המשפיעים של חדשות 12. כך דווח באתר "themarker''.

ח"כ גדעון סער הוא חבר הליכוד היחיד שהודיע כי ישתתף כמתוכנן בוועידה.

הוועידה של חדשות 12 תיערך ביום חמישי הקרוב באקספו בתל אביב. בעיתון "הארץ" נחשף כי נתניהו הורה לחברי הליכוד שלא להשתתף באירוע "כדי לא לתת להם לגיטימציה".

כאמור, ח''כ סער מתכנן להשתתף באירוע ולהתראיין לעיתונאית דפנה ליאל.

במוצאי שבת תקף ראש הממשלה נתניהו את ערוץ קשת 12 בשל שידורה של הסדרה "הנערים" העוסקת ברצח הנער הערבי מוחמד אבו חדיר. נציין כי קשת שותפה להפקת הסדרה יחד עם רשת HBO.

"קיבלתי הרבה תגובות על הפוסט שפרסמתי על הסדרה 'הנערים'. ראינו כאן שקשת וערוץ 12 עשו דבר שלא ייעשה. הם הקדישו סדרה שלמה להשחרת ישראל, תעמולה מחרידה. זה בלתי נסבל. אני לא מופתע כי 'קשת' משחירים את דמותי כל יום, כמו שהם משחירים את דמותה של ישראל. הם תקפו אותי גם אמש באולפן שישי, אפילו את הדיווח שלהם הם עיוותו", אמר.

"הם עושים לי משפט שדה ערב בחירות, ניסיון להשחרה של הפרקליטות והתקשורת כדי להטות את תוצאות הבחירות. כל הדבר הזה קורס, הוא אידיוטי לחלוטין. מי עושה את זה? זה לא רק גיא פלג, הוא בובה, זה בפועל הרביעייה הסודית שמושכת בחוטים - אבי וייס מנכ״ל חדשות 12, אבי ניר שמוביל את 'קשת', דרורית ורטהיים, יצחק תשובה - אף אחד לא בחר אותם, הם לא נותנים שיתחרו בהם כי הם מתנגדים לתקשורת חופשית. למה אתם חושבים שהם מתגייסים נגדי? כי אני מנסה לשבור את המונופול שלהם".

נתניהו תקף גם את המנכ"ל, "אבי וייס מנחה את פלג ואת אברמוביץ׳. והם מדברים על עיתונות חופשית בזמן שהם מגוייסים לחלוטין לעשות פיגוע לדמוקרטיה הישראלית. התשובה היא בקלפי - צאו החוצה, תבואו ותביאו את מצביעי הליכוד, אסור להישאר בבית אחרת נקבל את גנץ ולפיד כמפלגה הגדולה".