בואו להיות יועצים לחיי אישות

תכנית ייחודית של מכון פוע"ה להכשרת יועצים לחיי אישות. מיטב המרצים ואנשי המקצוע ידריכו בקורס.

בשיתוף מכון פוע"ה , ד' באלול תשע"ט

ייעוץ
ייעוץ
צילום: ISTOCK

מכיר את יצחק מנדלבאום? פסיכולוג קליני, הוציא עכשיו ספר חדש בשם "חוקי הזוגיות". מלמד שיטה מיוחדת לשלום בית, היית רוצה ללמוד אצלו? עכשיו זה אפשרי.

ד״ר אבישי מלכיאל, מומחה לגיניקולוגיה, ריכז את המרפאה לטיפול מיני בשערי צדק, והרב אודי רט, רכז תחום אישות במכון פוע״ה - שלושתם יחד מנחים ומרצים בקורס מיוחד להכשרת אנשי מקצוע לייעוץ לחיי אישות.

אני רואה אותך בקורס הזה, מקבל כלים נוספים לתהליכים שעוברים זוגות איתך. נחשף למכלול השלם של גוף ונפש כמו שרק מקום שאתה סומך עליו יכול להציע. אתה יודע, נושאים אינטימיים ורגישים כל כך, אי אפשר ללמוד מכל אחד.

יושבים אצלך זוגות במשבר, מלאי תסכול או ייאוש, וזה קורע לך את הלב, בצדק. אתה יודע שהיתה פה כנראה נקודה רגישה שלא קיבלה מענה, אז, כשרק צצה ביניהם. רגש חשוף ופגיע שנפצע שוב ושוב - וזהו, הזמן עובר, הלב נאטם והקרע מעמיק.

אתה מכיר את ההלכה, אני בטוח, אבל מתי העמקת בה בתחום האישות? השאלות עולות, בוודאי בתחומים הרגישים האלו, והם רואים בך קרקע יציבה לקבלת מענה. אתה חייב להרחיב את הידע, בשילוב מיוחד של שלושה מישורים: א. רפואי-מיני. ב. נפשי רגשי. ג. הלכתי.

רק פה תקבל מעטפת מקצועית משולבת, שתעניק לך תמיכה נרחבת ומפורטת בכל השלושה. אתה תגלה מיד שאין סתירה בניהם, להיפך. העולם התורני הולך יד ביד עם העולם הפסיכולוגי ורפואי, וזוגות הנתקלים בקשיים, מרוויחים רווח עצום מהשילוב הזה.

תקרא מה כותב הרב חיים מלכה בוגר התכנית, יועץ נישואים, מנהל מרכז נריה למשפחה בקרית מלאכי: "הידע והכלים שקיבלתי במכון פוע״ה, מסייעים לי עם רבים מהזוגות הבאים ליעוץ. לא רק עם כאלו הנתקלים בקושי באישות. מדובר בקורס מקצועי מקיף ומדוייק, המעניק פרספקטיבה רחבה מאד בכל נושא. הצטרפות גברים נוספים העוסקים ביעוץ ובטיפול להכשרה מעולה זו - היא שליחות גדולה וצורך אמיתי".

מאחוריך מאות שעות של הקשבה וטיפול זוגי,
זה הזמן לעלות קומה, ולדייק את הייעוד שלך.
אני כבר נרשמתי, אתה בא?

תכנית ייחודית של מכון פוע"ה להכשרת יועצים לחיי אישות משלבת תחומים:

  • התחום הרפואי-מיני: בהנחיית ד"ר אבישי מלכיאל, מומחה ליילוד וגניקולוגיה, ריכז את המרפאה לטיפול בקשיים בתחום המיני במרכז הרפואי שערי צדק.
  • התחום הטיפולי: בהנחיית יצחק מנדלבאום, פסיכולוג קליני מומחה.
  • התחום התורני: בהנחיית הרב אודי רט, רב יועץ ופוסק, רכז תחום אישות במכון פוע"ה.

יום ראיונות מיוחד לאנשי מקצוע (גברים בלבד) יתקיים ביום שני, ט"ז אלול (16/9).
התכנית נפתחת בחשוון תש"פ, ימי ה' בין השעות 15:00-20:00, 24 מפגשים.

לפרטים והרשמה חייגו 02-6517171 / 050-7773585 או לחצו כאן