"בכחול לבן מדברים על חיסול העבודה"

ח"כ איציק שמולי תוקף את גנץ ובכירי כחול לבן, "בוחרים להפנות את כל האש אל מול השותפים הטבעיים שלהם לשינוי פני הדברים במדינה".

ערוץ 7 , ח' באלול תשע"ט

איציק שמולי
איציק שמולי
Photo by Tomer Neuberg/Flash90

ח"כ איציק שמולי ממפלגת העבודה תוקף בחריפות את את קמפיין כחול לבן בשבוע האחרון, וטוען שמטרת הקמפיין כרגע היא חיסול מפלגת העבודה.

"במקום להתייצב מול נתניהו הוא ובכירים במטה שלו מדברים לא פחות ולא יותר על חיסולה של מפלגת העבודה ולקחת את המנדטים שלה", טען שמולי הבוקר (ראשון) בראיון לרשת ב'.

לדבריו, "כשגיורא רום לא נבחר למבקר המדינה הוא אמר: החבורה הזו היא חבורה נפלאה וטובה אבל היא מזכירה את הפלוגה בגבעת חלפון שבאופן שלומיאלי מסתערת לכיוון הלא נכון".

"במקום שגנץ וכחול לבן יהיו הקטר שמסתער ומוביל את המחנה כולו מול הימין ומול נתניהו בוחרים להפנות את כל האש אל מול השותפים הטבעיים שלהם לשינוי פני הדברים במדינה. זה אולי מלמד משהו על שיקול דעת לקוי", הסוף שמולי.

"אנחנו תומכים בבני גנץ לראשות הממשלה אבל קוראים לו לחשב מסלול מחדש על ההחלטות שהוא קיבל במסגרת הקמפיין בשבוע האחרון", הדגיש שמולי.

הוא אף קרא ללפיד לוותר על הרוטציה במטרה לאפשר ניצחון בבחירות, "אם אתה רוצה עוד מנדטים - אין בעיה. תתייצב אתה בני גנץ במערכת הבחירות, שיאיר לפיד יוותר על הרוטציה שאתם יודעים שהיא מונעת משניים שלושה מנדטים מהצד הימני לתמוך במפלגה שלכם".