"בשבוע הבא תבוא התבוסה הסופית"

במפלגות האופוזיציה מברכים על הפלת חוק המצלמות עוד לפני שעלה לדיון במליאת הכנסת, "ניסיון הכושל להסית נגד מערכת המשפט".

חזקי ברוך , ט' באלול תשע"ט

עופר שלח
עופר שלח
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

ח"כ עפר שלח (כחול לבן) מסר בעקבות דחיית חוק המצלמות בוועדה המסדרת, "היום נחל בנימין נתניהו את התבוסה הראשונה של מערכת הבחירות הנוכחית".

"ספין ההסתה העלוב שלו והניסיון הכושל להסית נגד מערכת המשפט, ועדת הבחירות המרכזית, וציבורים גדולים של מצביעים בארץ - הכל כדי שהוא יוכל להאשים מישהו בתבוסתו בבחירות, הספין הזה נפל באופן מהדהד כאן בכנסת. זו התבוסה הראשונה, בשבוע הבא תבוא התבוסה הסופית", הוסיף שלח.

ח"כ איציק שמולי (העבודה-גשר) בירך גם הוא על הפלת החוק, "הצלחנו במאמץ משותף למנוע את מעשה החבלה הזה בבחירות ובדמוקרטיה. אולי במקום להמציא ספין חדש נתניהו יתפנה עכשיו לעסוק בחיים עצמם ובדברים שמטרידים את כולם: הפקרת הביטחון בדרום, חדרי המיון המפוצצים בצפון, ומיליוני צעירים וגם גמלאים שהממשלה שלו הפקירה מאחור ומתכננת לפגוע בהם כדי לכסות את הגירעון שיצרה".

יו"ר הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה, ציין, "חוק המצלמות נפל ונתניהו יוצא לקרב מאסף נגד החברה הערבית, מערכת המשפט, והמרחב הדמוקרטי כולו. מופע ההתקרבנות של ביבי מגיע לסופו. נפגש בקלפי."

ח"כ עאידה תומא-סלימאן מסרה, "עמדתנו ניצחה. נתניהו נכשל. המחטף של הימין הוא ניסיון התנקשות בשאריות הדמוקרטיה. בינתיים הוא נכשל. בלמנו את מסע הגניבה הגדול של נתניהו".