שפע מלגות לסטודנטים במכללה ירושלים

כשאתם לומדים תואר אקדמי בלי לדאוג למשכורת כל חודש, הכל נראה אחרת.

בשיתוף המכללה ירושלים , י' באלול תשע"ט

אקדמיה. אילוסטרציה
אקדמיה. אילוסטרציה
צילום: istock

עבור סטודנטים רבים הדרך אל התואר רצופה אתגרים רבים: עומס לימודי שלא מורגלים בו, דרישות אקדמיות גבוהות וכמובן קושי משמעותי לעמוד בתשלום שכר הלימוד.

סטודנטיות וסטודנטים רבים נאלצים לעבוד שעות רבות במקביל ללימודי התואר על מנת לממן את הלימודים ואת ההוצאות הרבות הנלוות אליהם כגון מעונות, נסיעות, מחיה וכדומה.

במכללה ירושלים עושים הכל על מנת להקל עליכם את הדרך אל התואר, גם בפן הכלכלי. ''אנו מאמינים שחשוב שתשקיעו את מרב זמנכם בהכשרה המקצועית ובלמידה מיטבית. לכן לצד צוות המרצים המעולה שלנו וכחלק מהיחס האישי לכל סטודנט, הקמנו עבורכם מערך מלגות מפותח שנועד לתת לסטודנטים ולסטודנטיות הלומדים במכללה את מרב הסיוע וההכוונה בקבלת מלגות, אפילו עד גובה שכר הלימוד''.

במכללה ישנם יועצים המעניקים ייעוץ אישי, ומיידעים את הלומדים במלגות המתאימות להם. את כל המידע הרלוונטי תוכלו כמובן לקבל כבר בפגישת הייעוץ הראשונה עם צוות המכללה. תופתעו לגלות מלגות שאפילו לא ידעתם שהן קיימות.

חלק מהמלגות תלויות בציוני הבגרות והפסיכומטרי וחלקם משתנות לפי החוג הנלמד. במתמטיקה, מדעי הטבע, אנגלית ותנ"ך – מחשבת ישראל, למשל, קיים מערך מלגות ייחודי ובלעדי. בנוסף, לסטודנטיות בשנה א' בכל תחומי הלימוד יש מלגה בלעדית למגורים חינם במעונות ששוויה 4,000 ₪.

מעבר למלגות הייחודיות של המכללה קיימות כמובן מלגות נוספות רבות של משרד החינוך, מפעל הפיס, קמ"ח, סחל"ב, פר"ח ועוד.

אם גם אתם מתעניינים בלימודים אקדמאים ברמה גבוהה ובאווירה תורנית, ורוצים ליהנות משפע מלגות - הרשמו ללימודים במכללה ירושלים.

לפרטים נוספים >>> 02-6750911