ח"כ מלכיאלי: ''בני גנץ הצטרף לשיח השנאה נגד החרדים''

ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס) בראיון לערוץ 7, שבוע לפני הבחירות: "יש סכנה לשלטון הימין בישראל. ליברמן חבר למרצ ולמפלגות הערביות".

חזקי ברוך , י' באלול תשע"ט

ח"כ מיכאל מלכיאלי
ח"כ מיכאל מלכיאלי
צילום: חזקי ברוך

ח"כ מיכאל מלכיאלי מש"ס עובר במרץ ממקום למקום כדי לשכנע כמה שיותר מצביעים לצאת מהבית ביום הבחירות - בעוד שבוע בדיוק.

מלכיאלי השתתף היום (שלישי) בפתיחת הקומה השלישית בקניון רמות בירושלים וסיפר לערוץ 7 על השבוע הקרוב והדרמטי: ''אנחנו עושים הכל ומנסים להגיע לכל אדם ולהסביר לו לפני איזו מערכה אנחנו נמצאים.

"האם חלילה אנחנו רוצים שמרצ וליברמן וערבים יקבעו מי יהיה פה ראש ממשלה? האם אנחנו רוצים מדינה שתפגע בנכסים שלנו, תפגע במדינת רווחה, או שאנחנו רוצים ממשלה ימנית-חברתית בראשות נתניהו עם מפלגת ש"ס שתדאג למסורת ישראל ולשכבות החלשות".

כחול לבן הצטרפה לליברמן ומסיתה נגד הציבור החרדי. ככל שמסיתים יותר נגד החרדים מקבלים יותר מנדטים?

"בכחול לבן עושים טעות. בני גנץ הצטרף לשיח השנאה. מדהים איך הגנרל מעיתון 'במחנה' הצליח להכתיב את המדיניות לשלושה רמטכ"לים. הסתה נגד הציבור החרדי היא דבר מדאיג מאוד שלא יוביל את ישראל לשום מקום".

ליברמן הוא איש שמאל בעיניך?

"ליברמן הפיל פעמיים ממשלת ימין בחצי השנה האחרונה, חבר למרצ ולמפלגות הערביות כדי להפיל פעם נוספת את ממשלת הימין. ליברמן שב ומרמה את המצביעים שלו ורק אתמול ראינו איך ליברמן וטיבי חברו ביד אחד והפילו את חוק המצלמות, וראינו את הסכם העודפים בין ליברמן לכחול לבן ולכן הסכנה היא גדולה. חייבים לחזק את ש"ס לצד נתניהו כדי לשמור על נתניהו, מסורת ישראל ומדיניות חברתית".

"חבל שהנהגת כחול לבן, שלושה מהם רמטכ"לים לשעבר, לא יודעים לעשות חיבור אמיתי ושיח מחבר בין הגוונים השונים במדינת ישראל. אני מציע להם ללמוד איך לפעול לאחדות ושיח מכבד בין כלל אזרחי ישראל".