קניון רמות מתחדש בקומה נוספת

הקניון נמצא כיום בבעלות משותפת של עמיר בירם וחברת הפניקס ומשרת אוכלוסייה בסדר גודל של 340 אלף נפש בצפון העיר.

חזקי ברוך , י' באלול תשע"ט

חנוכת קומה נוספת בקניון רמות
חנוכת קומה נוספת בקניון רמות
צילום: ערוץ 7

קניון רמות מתחדש בקומה נוספת

במעמד ראש העיר, ראשי חברת JTV המפעילה ונציגי העיריה והשכונה, נחנכה היום (ג') הקומה החדשה בקניון, הקומה השלישית.

קניון רמות קיים במרכז שכונות צפון ירושלים, ומשרת עשרות אלפי תושבים. הקניון מציע לתושבי ירושלים חוויית קנייה ייחודית: שדרת מותגי אופנה, מתחם מזון מהיר, מסעדות ובתי קפה, חנויות ושירותים שונים. מיקום הקניון וקרבתו לצירי התנועה הראשיים בירושלים מאפשרים הגעה נוחה ומהירה מכל רחבי העיר.

הקומה החדשה מוסיפה לקניון 7000 מטרים רבועים, ובסה"כ יש כעת לקניון 25000 מטרים רבועים של שטחי מסחר, בקומה השלישית החדשה נוספו 30 חנויות ו 400 מקומות חנייה.

בחמש השנים האחרונות ניכרת תנופת צמיחה עצומה של קניון רמות, בעקבות מגמות פיתוח והצלחה של הקניון והחנויות מדווחים השוכרים, כי עקפו את התחזיות מבחינת כמות הלקוחות וההכנסות. עובדה, גם רשתות כמו אלדו וגולף שהודיעו על צמצום סניפים ברחבי הארץ פתחו חנויות בקניון ומרוצות מאוד.

הקניון נמצא כיום בבעלות משותפת של עמיר בירם וחברת הפניקס ומשרת אוכלוסייה בסדר גודל של 340 אלף נפש בצפון העיר. סקר שערך הקניון עולה כי 40 אחוז מהמבקרים בקניון הם חרדים, 30 אחוז דתיים לאומיים והשאר חילונים.

"לקניון רמות מגיעים גם תושבים ממבשרת, שמעדיפים אותנו על פני הקניונים שפועלים שם", אומר מנכ"ל הקניון יאיר ריבלין. "מעבר לשכונות הקרובות כמו רמות, גבעת זאב, סנהדרי-ה ורמת שלמה, אנחנו מזהים אצלנו גם לקוחות שגרים במרכז ועובדים בהר חוצבים". ריבלין מגלה שמיקום הקניון על אם הדרך, הפך אותו לנקודת מפגש של פגישות עסקיות לתושבים מהמרכז, שעוצרים ברמות כדי להימנע מהפקקים של העיר.

"קניון רמות גאה להוביל את המהפכה בתחום שטחי המסחר בצפון ירושלים", אומר נתי גמליאל מנהל השיווק של הקניון, "אנחנו שמחים להפעיל את המקום שמחבר בין כלל הקהלים בירושלים, עם חיזוק של מותגים ירושלמים ותיקים כמו וופל-בר, ציון הגדול, שאול תמרוקים, תמנון ושנקיס".

ראש העיר ירושלים משה ליאון אמר במהלך הטקס, "המטרה לפתח את העיר ירושלים ולהפוך אותה למספר אחת בישראל. אני רוצה שהתושבים יהיו מאושרים. ביקרתי הרבה בניון הזה ובסופו של יום היא נועד לתושבים. רמות היא כמו עיר ואין עיר בישראל שאין בה קניון מכובד. קניון רמות מקדם את העיר ירושלים בחדשנות והצלחה. לראות פה את כל תושבי ירושלים דתיים וחילונים ביחד זה מדהים"

הקומה השלישית בעצם הרחיבה את תמהיל המסעדות עם הוופל בר, פיצה האט, אריק הבשרית וגם שינזו הסושי הכשר למהדרין אולי היחיד בארץ שהוא חלבי, והיחיד בצפון ירושלים, והתרחבות גדולה גם בתחום האופנה עם מותגים כמו אלדו, ספרינג, הגרה, תמנון ובלוברי ועוד.