הישוב עלי חוגג 35

השר לשעבר נפתלי בנט בחגיגות בעלי: כאן זו ארץ ישראל היפה, מאחל לכם עוד שנים של אהבת ישראל ועשיית טוב בעם שלנו.

חזקי ברוך , י' באלול תשע"ט

בנט בעלי
בנט בעלי
צילום: ללא קרדיט

השר לשעבר נפתלי בנט, מבכירי ״ימינה״, השתתף הערב (שלישי) בחגיגות 35 שנים ליישוב עלי.

באירוע השתתפו גם שר החקלאות, אורי אריאל, ראש המועצה האזורית מטה בנימין ישראל גנץ, הרב אלי סדן, רבנים נוספים ותושבי היישוב.

"יש בי אהבה מאוד מיוחדת לעלי. כמנכ״ל מועצת יש״ע תמיד אהבתי להביא לכאן אנשים ואגיד לכם למה: יש לנעמי שמר שיר נורא יפה שבו נאמר בהיאחזות הנחל בסיני, המון דברים יפים ראו עיניי", פתח בנט.

"ובכן, בעלי המון דברים יפים ראו עיניי. בעלי רואים את ארץ ישראל היפה. יישוב שכבר מלידתו לא יצר גדרות אלא פתח את הבית לכולם, לדתיים, לחילונים, לכל עם ישראל. יישוב שמתחילתו ידע שהולכים להיות אימפריה, שאנשיו לא חשבו בקטן. יישוב שבזמן מלחמה מתרוקן כי כולם נרתמים למערכה.
יישוב שכמו כל ארץ ישראל גם ידע שכול לצערנו.

יישוב של אופטימיות, של שמחה, של אין סוף ילדים ברוך השם. ולכן, לעלי תמיד יש מקום מיוחד בליבי. אני מאחל לכם עוד שנים רבות של אהבת ישראל, של נתינה, של הפלת מחיצות וקירוב לבבות, של בנייה והתפתחות. אני אוהב אתכם. מזל טוב, עלי", אמר.

השר אורי אריאל פנה לראש הממשלה בנימין נתניהו, "ההחלטה שלך על סיפוח חלקים מיהודה ושמורון היא חשובה היא סוג של מעשה. יש לה משמעות גדולה אך המבחן העקירי הוא במעשה. הוא באישור התב"ע בעלי לאלף יחידות דיור, בהחלת הריבנות באופן מעשי ולא בהודעות. אנו מחכים לרגע הזה לשמוח יחד עם כל עם ישראל. לא עשינו די, עלינו להכפיל את ההתיישבות ואת העשייה."

על הבחירות אמר השר "בשבוע הבא עומד על כל אחד מאיתנו במבחן האזרחות. אני פונה לכולם הגיעו להצביע. בעת האחרונה יש אכזבה ובילבול, אני מבקש להגיע יחד עם הקורבים אליכם להצביע. הימין צריך לנצח וללכת הלאה יחד עם כל עם ישראל".