ערוצי תוכן חדשים במערכת הבידור של אל על

מערכת הבידור תכלול בין היתר פודקאסטים ותכניות של "כאן", כמו שב"ס, ליגה ג', פמת"א, טיול אחרי צבא, ילדי בית העץ עוד רבים וטובים.

עדו בן פורת , ט"ז באלול תשע"ט

טיסה
טיסה
צילום: ISTOCK

אל על הודיעה היום (שני) על השקת ערוצי תוכן חדשים ומגוונים במערכות הבידור שלה במטוסיה, שינעימו את הטיסה וכוללים עולם עשיר של תכנים, ביניהם סרטים, סדרות, מוזיקה ועולם שלם לילדים.

מערכות הבידור משתנות בהתאם לסוג המטוס, כאשר במטוס הדרימליינר 787 תעמוד לרשות הנוסעים מערכת AVOD בעלת מסך מגע ואפליקציות ייעודיות לחוויית צפייה ובידור מושלמת ועם מגוון תכנים.

עד שנת 2020, ישודרגו מערכות הבידור גם במטוסי ה-777 באופן שבו ניתן יהיה לצפות בכל מגוון התכנים גם במטוסים אלו.

עד לשדרוג המערכות כאמור, ניתן יהיה לצפות באמצעות המסכים האישיים בחלק מהתכנים המפורטים. ב​חלק ממטוסי 737 ניתן לצפות בתכנים אלה באמצעות מערכת בידור בטכנולוגיית סטרימינג, שמאפשרת צפייה במגוון תכני בידור במהלך הטיסה בנוחות מרבית, ישירות למכשיר האישי.

טל קלדרון, מנהל התוכן והמדיה באל על, סיפר "בנינו חבילות תוכן אשר יעניקו לנוסע חווית צפייה קרובה ככל האפשר לזאת שהוא מכיר מביתו. כיום לנוסע יש אפשרות שליטה על התכנים שלו והוא יכול לבחור אם לראות את הסרט הכי חדש, לעשות בינג' של הסדרה האהובה עליו, לעשות מדיטציה מודרכת, לצפות בהופעה חיה או משחק גמר בשידור חי, או סתם לצ'וטט עם נוסעים אחרים בטיסה ולמצוא שותף למונית או טיפים לטיול. מגוון האפשרויות רחב, התכנים מרתקים וכל אחד יכול למצוא מה שמתאים לו".

מערכת הבידור המעודכנת תכלול בין היתר פודקאסטים ותוכניות של ''כאן 11'' כמו שב"ס, ליגה ג', פמת"א, טיול אחרי צבא, ילדי בית העץ, להציל את חיות הבר ועוד רבים וטובים.

יורחב שיתוף הפעולה עם גוף התקשורת HOT הכולל הקרנת עונות שלמות של סדרות הטלוויזיה העכשוויות בצפיית בינג', כגון: נחמה, מצולמים, בתולות, מטומטמת (העונה החדשה) ועוד.

המערכת של אל על תכלול גם את ערוץ טדי – מיטב סדרות הרשת בקטגוריה ייעודית: שרופים, אבויה, המופע של אלעד לוי, סלב לסלב סלב, כולם אוהבים את אהובה ואחד הערוצים הנצפים יותר: ספיישל הסטנד אפ של טדי – ערוץ סטנד אפ.

כל ערוצי התוכן החדשים מצטרפים לעשרות שיתופי פעולה שאל על מקיימת מזה תקופה עם נבחרת התכניות של קשת, תכני הלייף סטייל של קבוצת ענני תקשורת, פרויקט המוסיקה 'קולולם', גלי צה"ל, כוכב הרדיו החרדי מנחם טוקר, ערוצי הילדים הופ!, לולי, ילדות ישראלית, בייבי TV, זום, WIZ ודיסני, ספקית הספרים המוקלטים 'אייקסט' ותחנות הרדיו האזוריות על כוכביהם: טל ואביעד, דידי הררי, טייכר וזרחוביץ, צביקה הדר ועוד.