החשש מתכנית המאה: ערוץ 7 אירח עיתונאים זרים במלון המלך דוד

במלון המלך דוד נערך ערב מיוחד שעסק בתכנית המאה של הממשל האמריקאי בהשתתפות עיתונאים זרים ומעצבי דעת קהל.

ערוץ 7 , י"ז באלול תשע"ט

חשש מתכנית המאה
חשש מתכנית המאה
צילום: ערוץ 7

קבוצת ערוץ 7 ערכה אמש (שני) במלון המלך דוד בירושלים ארוחת ערב והרמת כוסית, בהשתתפות עיתונאים זרים ומעצבי דעת קהל בראשם כוכב רשת הטלוויזיה פוקס ניוז פיט הגסת' (Pete Hegseth).

באירוע השתתפו יו"ר מפלגת ימינה איילת שקד, ראש לשכת העיתונות הממשלתית ניצן חן ומשפחת גולדין שבנה הדר הי''ד שבוי בידי ארגון חמאס.

השרה לשעבר שקד הדגישה באירוע את הסכנה בתכנית המאה של טראמפ, "ראש הממשלה נתניהו רוצה כצעד ראשון שתהיה ממשלת ימין אבל אני מניחה שהוא ירצה להקים ממשלת אחדות עם השמאל ולצרף אליו את בני גנץ ועמיר פרץ. תכנית המאה מסכנת את תושבי יהודה ושומרון ועלולה לגרום נזק גדול למפעל ההתיישבות".

ד"ר ג'ו פרגר, רופא והפעיל יהודי בארה"ב, מראשי ארגון חובבי ציון השותף לארגון האירוע, בירך את שקד ועמד על היחסים הטובים שיש בין ישראל לארה"ב, "אני מבין היטב את הדאגות של איילת שקד. היא לוחמת גדולה עבור ישראל ואני מאחל לה ולימינה בהצלחה בבחירות. אני מתפלל גם לקואליציה ימנית איתנית וחזקה.

"הנשיא טראמפ היה ויהיה הנשיא הטוב ביותר אי פעם למען ישראל ועם ישראל, הוא ראוי לכבוד ולתמיכה מרבית. למרות שאני מודאג מכמה מפרטי תוכנית השלום שלו, אני יודע שהוא יעמוד כתף אל כתף עם ישראל וימשיך בתמיכתו הבלתי מעורערת והמדהימה ביהודי מדינה", כך פרגר.

לאה ושמחה גולדין, הוריו של הדר גולדין, דיברו באירוע על התסכול מצד מדיניות ישראל והקהילה הבינלאומית שלא עושות מספיק כדי להשיב את החיילים שנחטפו על ידי החמאס.

ד"ר גולדין הדגישה כי גם בכירי הממשל בארה"ב וגם בכירי האו"ם שותפים למטרה אך לצערה מדינת ישראל לא דוחפת ולא שותפה למאמצים הגדולים להשבת החיילים. איש רשת הטלוויזיה פוקס ניוז פיט הגסת' התרגש מהדברים של ההורים וסיפר כי במהלך עבודתו השקיע רבות בניסיונות להשיב חטופים ונעדרים בצבא ארה"ב והוא רואה זכות גדולה להפיץ את הסיפור הכואב של משפחות גולדין ושאול כדי לקדם להביא את הבנים לקבר ישראל.

ראש לשכת העיתונות הממשלתית ניצן חן סיפר כי הבחירות השנה בישראל זוכות להתעניינות בינלאומית יותר מאי פעם, "לא משנה לאיזה כיון ומה יהיו התוצאות, העולם, דרך אמצעי התקשורת, מצפה למשהו גדול ושונה. כל האוזניים והעיניים מכוונות לישראל ולכן התפקיד של לע"מ, שעובד עם מאות עיתונאים זרים מהעולם חשוב בשגרה היומיומית ובמיוחד במערכת בחירות סוערת כמו זו בימים אלה".

כריס מיטשל, ראש הדסק בישראל של רשת התקשורת הנוצרית CBN, סיפר על כלי תקשורת בארה"ב ובעולם כולו שמכפישים את ישראל ואינם מציגים את תמונת האמת על המתרחש בישראל, "העולם כולו מסתכל על ישראל דרך רשתות בינלאומיות בעולם. תקשורת נקייה ואמיתית שאינה מייצרת פייק ניוז היא נדבך חשוב בהצגתה של מדינת ישראל למאות המיליונים ברחבי העולם".טוען....