ריבלין בוועדת הבחירות: "יש לנו על מי לסמוך"

נשיא המדינה ביקר בוועדת הבחירות המרכזית. ״אתם מוכיחים מקצוענות וענייניות וחשוב שנזכור כולנו שגם אם אנחנו במחלוקות, כולנו יחד״.

חזקי ברוך , י"ז באלול תשע"ט

ראובן ריבלין והשופט מלצר
ראובן ריבלין והשופט מלצר
צילום: מארק ניימן, לע"מ

נשיא המדינה ראובן ריבלין ביקר היום (שלישי) בכנסת והיה אורחה של ועדת הבחירות המרכזית, יו״ר הועדה השופט חנן מלצר ומנכ״לית הועדה עו"ד אורלי עדס.

הנשיא ביקר במרכז השליטה של הועדה המחובר לכל מחוזות ההצבעה ושמע על אחוזי ההצבעה נכון לשעה זו לצד חריגות שדווחו במהלך הבוקר.

השופט והמנכ״לית הודו לנשיא על ביקורו המחזק והזכירו כי הוא הופך למסורת לאחר שהגיע אל הכנסת לפגוש בהם גם בבחירות הקודמות השנה.

״באתי לכאן כדי להודות לכם״, אמר הנשיא לחברי הוועדה והוסיף: ״אתם מוכיחים מקצוענות וענייניות וחשוב שנזכור כולנו שגם אם אנחנו במחלוקות, כולנו יחד״.

עוד אמר הנשיא: ״באתי כדי לומר לכם ולעם כולו שהמערכת שמופקדת על תהליך הבחירות שלנו עושה כל שהיא יכולה וכל שצריך על מנת להבטיח בחירות ללא תקלות. זו מערכת שעומדת על המשמר בהערכות שמאז ומתמיד היתה מצוינת וידעה לתת מענה לכל תקלה או תקרית בזמן אמת. תודה רבה לכם על כך, בשמי ובשם העם כולו, יש לנו על מי לסמוך״.

מוקדם יותר היום מימש הנשיא את זכות ההצבעה שלו לכנסת ה-22 וקרא לכל אזרחי ישראל לצאת להצביע: "לא הנשיא ולא ראשי המפלגות יקבעו מי יהיה ראש הממשלה הבא- רק אתם המצביעים היום".