"אתם שותקים כי אתם מתקרנפים"

אם תרצו בסרטון נגד אשכנזי, האוזר ויעלון, בעקבות הקשר הנרקם בין כחול לבן לרשימה המשותפת: "תבלמו את ההתדרדרות ותפסיקו להתקרנף".

ערוץ 7 , כ"ג באלול תשע"ט

במוקד הביקורת. האוזר
במוקד הביקורת. האוזר
צילום: ינאי יחיאל

תנועת "אם תרצו" פרסמה אמש (ראשון) סרטון נוקב נגד חברי הכנסת האוזר ואשכנזי מכחול לבן אשר לא פוצים פה בעקבות המלצת הרשימה המשותפת לתמוך בבני גנץ לראשות הממשלה.

בתנועת "אם תרצו" מאשימים בראש ובראשונה את עלי התאנה "הימניים" ברשימה דוגמת בוגי יעלון, גבי אשכנזי וצבי האוזר ששמעו את דבריו של ח"כ טיבי, יועצו של ארכי המחבלים יאסר ערפאת אשר אמר בבית הנשיא כי הוא הבעלים על ארץ ישראל.

על סרטון נוסף שפורסם הבוקר, הפעם מבית הנשיא, בו נשמע אחמד טיבי אומר כי הם (הערבים) "בעלי הארץ האמיתיים", הוסיפו בתנועת "אם תרצו" מסגרת עם הרישום "בחסות שתיקתו של צבי האוזר"

מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" אמר עם פרסום הסרטונים, "כעת מתברר שצבי האוזר וגבי אשכנזי אינם 'פייק' ימניים, אלא 'פייק' ערכיים. שתיקתם לאור זחילת יו"ר מפלגתם אל המפלגה האנטי ציונית היחידה במפה הפוליטית, אשר בין חבריה תומכי טרור, היא חרפה שאין כדוגמתה. זו הפניית עורף לנכי צה"ל, למשפחות השכולות ולציונות כולה, למען הכיסא. את השתיקה של צבי האוזר קנו בכסא. מצער ומפליא כאחד, לראות לאן אדם ערכי יכול להידרדר".