יו"ר קק"ל: נמשיך למען אחדות העם

יו"ר קרן קיימת לישראל מסכם את פעילות הקרן בשנה האחרונה ומספר על התכניות לשנת תש"פ.

דניאל עטר , כ"ד באלול תשע"ט

ראיון מיוחד עם דני עטר- לטיפול שמעון
ראיון מיוחד עם דני עטר- לטיפול שמעון
צילום: אלירן אהרון

רגע לפני כניסתה של שנת תש"פ, וסיומה של שנת תשע"ט, אשר במהלכה פעלה קרן קימת לישראל במגוון תחומים והצליחה לפעול בין כל המגזרים ברחבי הארץ, גם השנה קק"ל תפעל לשם שימור המסורת היהודית וההקפדה בנושא מצוות התלויות בארץ.

כמדי שנה נחלק סכך כשר בחינם לציבור, ונציב סוכות כשרות למהדרין ברחבי יערות קק"ל, בכך נאפשר לכולם ליהנות ממגוון האטרקציות ביערות קק"ל בחול המועד סוכות ועם זאת נביא לכדי שימור הצביון הדתי במהלך הפעילויות.

בנוסף קרן קימת לישראל תמשיך גם השנה לפתח את תחום החינוך, כפי שעשתה בשנים החולפות. חלק מהאירועים החינוכיים אשר קיימנו השנה, יום הנגישות לאנשים עם צרכים מיוחדים, במהלכו התקיימו פעילויות חווייתית ומהנות לילדי החינוך המיוחד ובעלי המוגבלויות במגזר החרדי ביער בן שמן, אשר יזמה קק"ל. גם הישיבות והקעמפים נהנו ממגוון פעילויות בימי בין הזמנים במרכזי השדה של קק"ל ויחד איתם נהנו עשרות ישיבות ובתי ספר במהלך השנה החולפת.

במהלך השנה האחרונה הייתה לי הזכות להיפגש עם כמה מגדולי ישראל, קיימתי ביקור בביתם של שר התורה מר"ן רבי חיים קיינבסקי וראש ישיבת פוניבז, הרב ר' גרשון אדלשטיין. בנוסף קיימתי סיור בביתר עלית יחד עם הרה"ר לישראל הגר"ד לאו ורה"ע רובינשטיין, יחד ערכנו את ברכת האילנות המרכזית של קק"ל.

אסכם ואומר שקרן קימת לישראל תמשיך גם השנה במגוון פעילותיה לקראת החגים ובתחום החינוכי, ותמשיך לפעול למען כולם ולמען אחדות העם. כעת כל מה שנותר הוא לשאת יחד תפילה ותקווה, כי השנה תהא שנת חיים ובריאות, שנת ברכה ושלום, שנה בה נזכה לעשות ולהעניק מתוך הרחבה ונחת, לחוות רק רגעי שמחה ואור.

אני מאחל לכולם, כתיבה וחתימה טובה.

דניאל עטר, יו"ר קק"ל.