קרב רב: מי יחתן את בנו של ליברמן?

בנו של אביגדור ליברמן יתחתן מחר אך הרב שאמור היה לסדר קידושין ביטל השתתפותו בשל הקרע הפוליטי העמוק שנפער בין אביו לחרדים

בן שאול , כ"ה באלול תשע"ט

אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
צילום: קובי ריכטר/TPS

הפוליטיקה מחלחלת ליחסים הבין-אישיים: עמוס ליברמן, בנו של אביגדור ליברמן יתחתן מחר אך הרב שאמור היה לסדר קידושין ביטל השתתפותו בשל הקרע הפוליטי העמוק שנפער בין אביו לחרדים.

על פי הדיווח בערוץ 12, מדובר ברב ברוך דב דיסקין מבני ברק אליו התקרב בנו בשנים האחרונות. מתברר כי למרות הקרבה בין השניים, הרב הבהיר כי יתקשה להיפגש עם אביו לאחר קמפיין ההסתה שיצר נגד החברה החרדית.

"איווט ליברמן הפך להיות אויב העדה החרדית והרב לא רצה לפגוש אותו", צוטט מקורב לרב. "עמוס לא אשם בעניין, אבל הרב הוא דמות רבנית ידועה במגזר, ואם הוא ישתתף בחתונה זה יכול להראות כסוג של הכרה או תמיכה באביו. כל מקום שאיווט נמצא בו הוא בעייתי".

מי שישיא את בני הזוג הוא הרב דוד גרוסמן, רבה של מגדל העמק, שחיתן בעבר זוגות מפורסמים כמו בר רפאלי ועדי עזרא.

עוד דווח כי התקרבותו של עמוס ליברמן לדת מקרינה אף על צביון החתונה ויוצרת חילוקי דעות מול אביו. בעוד הבן מעוניין בחתונה תחת הפרדה מלאה בין נשים וגברים, אביו מסכים להפרדה חלקית.

תגובת לשכתו של ליברמן כפי שצוטטה בערוץ 12: "החתונה תהיה יהודית ולא חרדית, כיוון שיהיו בה גם רבנים, גם חילונים וגם דתיים".