הילדים באוטובוס, האם הושארה מאחור

נהג אוטובוס שנסע ממירון לירושלים זומן לשימוע, לאחר שסירב להעלות נוסעת בתחנת הרענון על אף ששלושה מילדיה שהו באותה העת באוטובוס.

יהונתן גוטליב , כ"ה באלול תשע"ט

אילוסטרציה. למצולם אין קשר לידיעה
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לידיעה
צילום: iStock

נהג אוטובוס של חברת 'נתיב אקספרס' שנסע ממירון לירושלים זומן לשימוע, לאחר שסירב להעלות נוסעת בתחנת הרענון על אף ששלושה מילדיה שהו באותה העת בתוך האוטובוס.

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הודיע "הנהג הזה כבר לא על ההגה. זומן לשימוע לפני פיטורין".

"מצד אחד נעבוד קשה בעזרת השם כדי לשפר את תנאי העבודה וחווית הנהיגה של נהגי התחבורה הציבורית. מגיע גם להם יותר. מצד שני לא נתפשר בשום אופן על איכות השירות שנעניק למשתמשי התחבורה הציבורית ונגלה אפס סובלנות לתופעות פסולות כאלה",הוסיף סמוטריץ'.

כאמור, על קו 992 ממירון לירושלים שמפעילה חברת 'נתיב אקספרס' עלתה אם וילדיה. בתחנת הרענון "אלונית" שעל כביש 6 ככל הנראה ירדה האם על מנת להתפנות ובסיום ההפסקה סגר הנהג את דלתות האוטובוס והחל בנסיעה.

הנהג לא שעה לצעקות הנוסעים על כך שהוא משאיר בתחנה את האם כשילדיה לבד על האוטובוס.

מחברת 'נתיב אקספרס' נמסר בתגובה, כי הנהג הוזמן לבירור ולשימוע ועד אז הוא מושעה מעבודתו. "לא מקובל עלינו שנהג שלנו יעשה דבר כזה ולא משנה מה הסיבה. הוא עובד עם ציבור והוא צריך לגלות סבלנות ולהתנהג בנימוס. הלקוחות תמיד צודקים גם כשהם טועים. כל הטענות לגבי נוסעים שהושארו מאחור נבדקות על ידי החברה".