יו"ר קק"ל יועמד לדין בכפוף לשימוע

הפרקליטות הודיעה לדני עטר, בת זוגו ובנם כי יועמדו לדין בשל בניית בריכה פרטית בשטח ציבורי.

ערוץ 7. , כ"ה באלול תשע"ט

דני עטר
דני עטר
צילום: אלירן אהרון

פרקליטות המדינה הודיעה ליו"ר קק"ל דני עטר, לבת זוגו חיה עטר ולבנם אדם עטר, שנמצא בסיס להעמדתם לדין בגין עבירות בנייה ללא היתר, בכפוף לשימוע.

בהודעת משרד המשפטים נאמר כי "על פי כתב החשדות, ביצעו בני הזוג עטר ובנם, ללא היתר כדין, עבודות שיפוץ נרחבות בביתם ביישוב גן נר במועצה האזורית גלבוע, בנו בריכת שחייה, כאשר חלקה במקרקעין שיעודו שטח ציבורי וכן פרצו דרך ליד בריכת השחיה, על פי החשד בניגוד לחוק".

"בין היתר, פירקו החשודים על פי החשד, ללא היתר, את הגג של בית המגורים וחלק מהקירות, הקימו כאמור בריכת שחייה בסטייה מההיתר, יצקו בטון על הדרך שפרצו סמוך לבריכת השחייה שיעודו שטח ציבורי ובנו מסלעות חדשות. לאחר סיום העבודות, עשו החשודים שימוש במקרקעין, ובכלל זה בבריכת השחייה ובדרך שנפרצה, וזאת ללא היתר כדין", אמרו במשרד המשפטים.

על פי כתב החשדות, הגיש המהנדס פורסאן מסאד שתפקידו היה לפקח על עבודות הבניה , בקשה להיתר בנייה לוועדה המקומית, אליה צירף תכנית שלא אושרה על ידי הוועדה ולא נכנסה לתוקף.

"לחשודים ניתנה אפשרות, לפנים משורת הדין, לקיים הליך שימוע בפני מנהלת המחלקה להנחיית התובעים, טרם תתקבל החלטה סופית אם להגיש כתב אישום נגדם", נמסר ממשרד המשפטים.

משפחת עטר טרם הגיבה להחלטת הפרקליטות.