ההתיישבות מתפתחת בזכות מפקדים ערכיים

ראשי כוחות הביטחון ביו"ש הרימו כוסית לרגל השנה החדשה יחד עם ראשי המועצות בהתיישבות.

תגיות: התיישבות
ערוץ 7 , כ"ה באלול תשע"ט

ראשי ההתיישבות ומערכת הביטחון
ראשי ההתיישבות ומערכת הביטחון
צילום: דובר צה"ל

ראשי המועצות וההתיישבות אירחו היום (רביעי) את נציגי מערכת הביטחון להרמת כוסית חגיגית לרגל השנה החדשה.

באירוע נטלו חלק מפקד פיקוד מרכז, אלוף נדב פדן, מפקדי האוגדות והחטיבות, מפקדים בכירים מהמנהל האזרחי, מחוז ש״י ומחוז ירושלים של משטרת ישראל ומג״ב.

האלוף פדן אמר באירוע, "אני רוצה להודות בשם כל מפקדי וחיילי פיקוד מרכז, לראשי ההתיישבות וכלל גורמי הביטחון: שב"כ, משטרה והמנהל האזרחי, על פועלכם ותרומתכם כל עת. אתם מהווים חלק בלתי נפרד בשמירה על מרקם החיים ואיכות החיים באיו״ש ובבקעה. אנו רואים במפגש זה הזדמנות חשובה לאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה, ולהבטיח שגם בשנה הבאה, כמו בשנים קודמות, נמשיך לפעול לביטחון תושבי הגזרה וסיכול הטרור מדי יום ולילה".

יו"ר מועצת יש"ע, חננאל דורני הוסיף, "שמענו היום ממפקד הפיקוד את תמונת המצב ואת סיכום השנה באזור. מדינת ישראל ובתוכה גם ההתיישבות יכולים לחיות כאן ולהתפתח בזכות מפקדים ערכיים ונחושים כמו בפיקוד מרכז, שפועלים ימים ולילות בגלוי ובסמוי. אני מאחל לחיילי צה"ל ומפקדיו שנה טובה ומבורכת".

ראש מועצה אזורית בקעת הירדן, דוד אלחייני, אמר באירוע: "אני מאחל לכולנו בשנה הזאת שתבוא עלינו לטובה, שכל אחד ישקיע את מלוא המאמצים בתחום עיסוקו – אנחנו בהתיישבות ואתם בביטחון. אבל שתמיד נהיה קשורים בחבל טבור אחד. בפרוש השנה החדשה, אבקש לברך את חיילי צה"ל ומפקדיו וכל כוחות הביטחון העומדים על המשמר, אשר מספקים לנו ביטחון גם ברגעים אלה, בברכת שנה טובה ומתוקה".