''שכחתם את הדר ואורון?''

זהבה שאול הפגינה בכניסה למשכן הכנסת, "נבחרי הציבור אחראים להימצאותו בני בשבי חמאס ויכולים לשחרר אותו מחר בבוקר אם הם רוצים".

ערוץ 7 , ד' בתשרי תש"פ

זהבה שאול
זהבה שאול
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

זהבה שאול, שגופת בנה אורון הי"ד מוחזקת על ידי חמאס בעזה, הגיעה היום (חמישי) להפגין בכניסה למשכן הכנסת עם עשרות תומכים ובני משפחה, בקריאה להשבת בנה אורון, יחד עם הדר גולדין הי''ד ואברה מנגיסטו.

בסיום ההפגנה אמרה שאול: "אני מתביישת ברוב נבחרי הציבור של מדינת ישראל. הם אחראים על הימצאותו של בני בשבי חמאס ויכולים לשחרר אותו מחר בבוקר אם הם רוצים. אני מעריכה את חברי הכנסת שעצרו לחבק ולומר מילה טובה, מודה להם, אך הם ייבחנו במעשיהם למען השבת הבנים".

אופק שאול, אחיו של אורון, אמר: "היום הפגנו מול כנסת ישראל. 120 חברי כנסת נשבעו אמונים למדינת ישראל. למדינת ישראל משמע גם לאזרחים ולחיילי צה״ל. שני חיילי צה״ל בשבי החמאס אורון שאול והדר גולדין - מה איתם? שכחתם אותם? אזרחים ישראלים בשבי החמאס מה איתם? אותם 120 חכים ש-90% מהם פשוט ראו אותנו מפגינים והתעלמו, ואפילו להוציא את הראש מהמזגן לא יכלו. אנחנו מפגינים למען החזרתם של חיילנו ואזרחינו, מה כבר ביקשנו?

''אנחנו בסיפור הזה מעל 5 שנים, וכמעט אף אדם לא עוצר את הרכב, כולם פשוט מתעלמים. הפקירו בעבר ועדיין מפקירים. ביזיון אחד גדול. חבל שאת אף אחד זה לא מעניין", הוסיף אופק.