שקד: הדיווחים על ניסיון להצטרף לליכוד לא נכונים

שרת המשפטים איילת שקד התייחסה הבוקר (שני) לחופשתה של המשנה לפרקליט המדינה ולדיווחים על הידברות עם הליכוד והעומד בראשו.

ערוץ 7 , ח' בתשרי תש"פ

איילת שקד
איילת שקד
צילום: פלאש 90

שרת המשפטים איילת שקד התייחסה הבוקר (שני) בראיון לגלי צה"ל לחופשתה התמוהה של המשנה ליועמ"ש ליאת בן ארי במהלך ימי השימוע לראש הממשלה.

"שיקול הדעת שלה לא נכון - היא דמות מפתח, היא הייתה צריכה להיות שם. לדיון הפיזי יש משמעות, זה לא כמו להגיש מכתב וסיכומים", אמרה.

על היחסים עם ראש הממשלה אמרה, "יש הפשרה ביחסים בין בנט לנתניהו, אבל הדיווחים על ניסיון להצטרף לליכוד לא נכונים. אני שמחה שראש הממשלה נותן יחס ענייני לנציגי המפלגות".

בימים האחרונים דווח כי ראש הממשלה נתניהו וח"כ נפתלי בנט מקיימים בשבועיים שחלפו מאז הבחירות קשרים הדוקים ובמקביל ממשיך להתעלם מאיילת שקד.

בנט עצמו אמר בראיון לערוץ בכנסת כי "הייתי אומר שאני רתום יחד עם נתניהו להקמת ממשלה, אני יודע שהוא רוצה להקים ממשלה", עוד הוסיף בנט, כי "דיברתי איתו גם הבוקר והוא נחוש להקים ממשלה. יש שיפור ביחסים אבל אני לא עכשיו סופר ואומר מה אני יקבל מזה אני לא מחפש יחסית".

שקד עצמה התייחסה במוצאי שבת להתעלמות של נתניהו ממנה בכנסת ואמרה בתכנית פגוש את העיתונות, "אני באמת לא רוצה להתייחס לכן לחץ או לא לחץ, בעיני זה פחות חשוב, מה שכן חשוב הוא לקחת את ההחלטות הנכונות לטובת מדינת ישראל - ההחלטות הפוליטיות שלי הם תמיד לטובת עם ישראל ולא עם סיבות כאלה ואחרות"