דודי אמסלם: מתנצל בפני משפחתה של מיכל סלה ז''ל, לא התכוונתי לפגוע

"מאחל למשפחת סלה היקרה שלא תדע עוד צער לעולם. סליחה, מחילה וכפרה ממי שנפגע ממני בלי כוונה - אוהב את כולכם", אמר שר התקשורת.

חזקי ברוך , ט' בתשרי תש"פ

דודי אמסלם
דודי אמסלם
צילום: חזקי ברוך

שר התקשורת דודי אמסלם מהליכוד התנצל בפני משפחתה של מיכל סלה ז''ל על ההשוואה בין חקירת רצח נשים לחקירות ראש הממשלה.

בעקבות הסערה שחוללו דבריו פרסם אמסלם פוסט ארוך בדף הפייסבוק שלו. ''ביום ראשון התראיינתי לתכנית הבוקר בקשת 12 מהבית שלי במעלה אדומים. בעודי ממתין לתורי, הסתבר לי רק בדיעבד שלפניי מתראיינת אחותה של מיכל סלה ז"ל ומדברת בכאב עצום על האובדן הקשה והבלתי נתפס, שזעזע את כל המדינה.

''כאמור, לא שמעתי ולא ידעתי על עצם קיומו של הראיון ולכן כל מה שקרה לאחר מכן, היה בתום לב ומחוסר ידיעה. כל מי שמכיר אותי ואת רגישותי העצומה לנושאים החשובים הללו, מבין שקרתה כאן תקלה מצערת מבחינתי. אין ולא היתה לי שום כוונה לפגוע בדברים המרגשים שנאמרו מדם ליבה של האחות הכואבת של מיכל ז"ל.

''נהפוך הוא, אם הייתי מאזין לראיון, הייתי מחזק אותה וכמובן מקפיד להתייחס לדברים החשובים שנאמרו שם, אבל בעיקר מעניק לה תחושה, כנציג הממשלה, שיש לנו אחריות מלאה על ביטחונם האישי של אזרחנו ובאמת שיש על מי לסמוך''.

לדברי אמסלם, ''כל הסיטואציה הזו, נבעה מרצף של טעויות שלא היה בשליטתי. נכון, גם עכשיו, אני בטוח לחלוטין שכל נושא סדרי העדיפויות, הוא קריטי וחשוב מאוד בכל תחום וגם בנושא הכל כך חשוב של אלימות במשפחה שמצער ומעציב את כולנו - עלינו להשקיע מאמצים גדולים יותר, בהסברה, במניעה ובאכיפה, כדי לחסל ולמגר את התופעה הבזויה הזו.

''אני מתנצל מעומק ליבי על מה שקרה. לא התכוונתי לפגוע, אני בטוח שזה ברור ומובן לכולם. מאחל למשפחת סלה היקרה שלא תדעו עוד צער לעולם ומשתתף בצערכם על האובדן העצום. סליחה, מחילה וכפרה ממי שנפגע ממני בלי כוונה - אוהב את כולכם. גמר חתימה טובה לכל עם ישראל", הוסיף שר התקשורת.

לפי החשד, מיכל סלה ז''ל נרצחה השבוע על ידי בעלה ביישוב מוצא בהרי ירושלים. השר אמסלם התראיין לחדשות 12 כמה שעות לאחר הרצח ואמר כי "משטרת ישראל צריכה להחליט האם סדר העדיפויות שלה הוא לחקור את הסיגרים של ראש הממשלה, או רצח נשים".