נוער הבית היהודי מציג חזון

במפגש שהתקיים לקחו חלק נציגי המפלגה בהם ניר אורבך, עידית סילמן ויונתן דובוב ומעל 30 פעילי מטה הנוער מכלל הארץ.

אורלי הררי , י"ב בתשרי תש"פ

נוער הבית היהודי מציג חזון
נוער הבית היהודי מציג חזון
צילום: יחצ

נוער הבית היהודי חשף אתמול (חמישי) בירושלים את תוכנית העבודה מטעמו שתגדיל את כוחה של המפלגה.

במפגש לקחו חלק נציגי המפלגה - ניר אורבך, עידית סילמן ויונתן דובוב שמלווים ותומכים בפעילות העניפה, ומעל 30 פעילי מטה הנוער מכלל הארץ.

לאחר חשיפת תוכנית העבודה והחזון, נערך טקס חילופי הנהגת מטה הנוער - חנניה בן שמעון, היו"ר הנוכחי אשר כיהן תקופה של כחצי שנה והוביל את מטה הנוער בבחירות האחרונות - מתפנה ללימודים במכינה והלאה לשירות הצבאי כאשר הוא משאיר אחריו את תוכנית העבודה המפורטת וחזון למטה הנוער ולמחליפיו.

במטה מספרים כי בשנה האחרונה בנה תשתית של פעילים, רכזי ערים ומחוזות, צוות מדיה ותקשורת.

ההנהגה החדשה של הנוער: רועי גליק, סגניו-אליהו פרידמן, אמונה גואלמן והדובר החדש-יאיר קרל. "אני מתרגש ומתכבד להיכנס לתפקיד החשוב, ומקווה לבצע אותו על הצד הטוב ביותר", אמר גליק.

בן שמעון נפרד מהתפקיד ואמר "לאחר 4 שנים במטה הנוער בשלל תפקידים, וכחצי שנה בתפקיד היו"ר - הגיע הזמן לפנות את הבמה ולהתפנות להכנה האישית לצבא. הנהגת הנוער החדשה וצוות רכזי המחוזות והערים אשר מלווים אותם הם אנשים מוכשרים ואני מאמין כי צפוי עתיד וורוד של עשייה משמעותית למטה הנוער".

ניר אורבך מנכ"ל הבית היהודי בירך את הצוו ואמר, "כחלק מהתהליך שעוברת מפלגת הבית היהודי כעת אנו מתכוונים לתת לנוער מקום משמעותי, הן ברענון ובהזרמת דם חדש למוסדות המפלגה והן בהקמת מועצת נוער שתלווה באופן רציף את דיוני המועצה הציבורית. הנוער המסור הוא העתיד של הציבור הציוני דתי בכלל והזרוע הפוליטית שלו, הבית היהודי, בפרט".

הח"כית לשעבר עידית סילמן הוסיפה "בתוך מרחב פוליטי וציבורי נדרשת עשייה משמעותית, פשוטו כמשמעו. להיות כעבדים המשמשים את הרב שלא על מנת לקבל פרס. הנוער הוא ליבה הפועם של המפלגה והוכיח במערכות הבחירות האחרונות את חשיבותו ונחיצותו במרחבי העשייה המפלגתיים.

אנו מאחלים הצלחה רבה לחנניה בן שמעון בזירות החדשות אליהן יגיע וישפיע. ברכות לרועי גליק היו"ר הנכנס, אנו כולנו כאן בכדי לתת כתף ולהמשיך ללוות ולסייע".