רצחו אותך על הכביש, לא הותירו לך סיכוי

אמו של נבו, שרכב ביום רביעי האחרון על אופניו עם איתי מרגי ז"ל, נפרדה ממנו בפוסט בפייסבוק, "תגיד לנו שהכול חלום בלהות".

ערוץ 7 , י"ב בתשרי תש"פ

איתי מרגי בן ה-8
איתי מרגי בן ה-8
צילום: באדיבות המשפחה

שירי דיאנה ליפסקי, אמו של נבו, חברו של איתי מרגי שנהרג בתאונה במהלך יום הכיפורים, פרסמה היום (שישי) פוסט פרידה בפייסבוק.

"בבקשה תיכנס בדלת ביתנו שהיה ביתך, עם חיוכך המהמם ותגיד לנו שהכול חלום בלהות", כתבה שירי. "נבו איתך ביחד מגיל שלוש, מעולם לא נפרדתם ועשיתם הכול ביחד. הוא היה בן בית אצלכם ואתה אצלנו. אחים בלב ובנפש".

"הוא היה איתך אתמול כשיצאתם לרכוב כאן בשכונה, הוא רכב מאחוריך. הוא היה איתך כשהזוועה הזו התרחשה. הוא ראה איך רצחו אותך על הכביש ולא הותירו לך סיכוי. הוא ניסה להרים אותך, הזעיק עזרה ורץ לקרוא לאמא ואבא. אבל אתה כבר לא היית".

"איתי אהוב שלנו, אני מנסה להבין איך ממשיכים. נבו חולם עליך, נושם אותך, הולך כל היום לחדר שלך ושל יונתן. הוא לא מסוגל להיות בביה"ס בלעדיך. אתה בלב של כולנו, החבר הכי טוב בעולם, אח מדהים ליונתן שאוהב אותך כל כך ובן מושלם שכל הורה היה רוצה".

אתמול הוארך מעצרו של אמיר אבו לאבן, הנהג החשוד בדריסת מרגי בן השמונה בדרך נמיר שבתל אביב, בארבעה ימים. במהלך מעצרו נמצאו ברכבו סמים.

איתי נהרג ביום רביעי בשעות הצהריים לאחר שנפגע מרכב, בזמן שחצה את הכביש על אופניו ברחוב ז'בוטינסקי פינת נמיר בתל אביב. הוא פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב, שם נאלצו לקבוע את מותו.