בני ברק מציגה: סוכות עירוניות לתושבים

בימים האחרונים הציב אגף תשתיות בעיר בני ברק עשרות סוכות מיוחדות כשרות למהדרין בנקודות מרכזיות בעיר לטובת כלל הציבור.

בן שאול , י"ג בתשרי תש"פ

בני ברק
בני ברק
צילום: flash90

בני ברק עם הפנים לתושבים: מחלקת חזות העיר של עיריית ב״ב (אגף תשתיות) הציבה בימים האחרונים עשרות סוכות מיוחדות כשרות למהדרין בנקודות מרכזיות בעיר לטובת כלל הציבור.

מטרת הצבת הסוכות המיוחדות היא בכדי שציבור התושבים המטייל ברחבי העיר, יוכל לעשות בהן שימוש לצרכי אכילה, שתייה, נטילת ארבעת המינים במהלך ימי חול המועד של חג הסוכות. מדובר ביוזמה של ראש העיר אברהם רובינשטיין.

בעירייה מציינים כי הסוכות הוצבו במקומות מרכזיים ובגינות ציבוריות בהם מבקר קהל רב של תושבים בימי חול המועד, כמו פארק החי, גן העיר, גן שפירא, גן הזית, ברחבה של בנק מזרחי ברחוב רבי עקיבא, ובגן גהה דרום, ובעוד נקודות רלוונטיות.

לדברי ראש העיר מדובר ב"יוזמה מיוחדת לטובת כלל תושבי העיר המבקשים ליהנות בימי חול המועד בפארקים בכל רחבי העיר ולהיות רגועים כאשר הם יודעים שיש סוכה כשרה בקרבת מקום בה הם יכולים להשתמש לצרכי אכילה ושתיה ועוד".

מנהל אגף תשתיות חנוך זיידמן מספר על היוזמה המקורית: ״הצורך לסוכות הללו עלה מן השטח. משפחות שלמות מגיעות לטייל בפארקים ובגנים הפזורים בעיר ומבקשים להקפיד על כללי ההלכה ולאכול ולשתות בסוכה. ראש העיר שמע על הצורך, נתנו לנו הוראה, נערכנו ומיד אחרי צאת הצום החלנו בהצבת הסוכות ברחבי העיר".