צאו לטבע עם מכבי שירותי בריאות: הגוף אומר תודה

קבוצת מכבי קוראת לכם לצאת אל הטבע בחול המועד. סיורים מודרכים באדיבות 'אשכולות'. פעילויות מונגשות לכל המשפחה.

בשיתוף מכבי , י"ד בתשרי תש"פ | עודכן: 11:38

מטיילים ביחד
מטיילים ביחד
צילום: אשכולות

בסוכות הקרוב, מהלך קידום הבריאות אותו מובילה קבוצת מכבי, יוצא אל חיק הטבע.

מכבי חוברת אל 'אשכולות' - מרכזי סיור, לימוד ותודעה יהודית-ישראלית ומזמינה אתכם לטייל עם כל המשפחה ב-30 מוקדי טיול ברחבי הארץ, בהם מדריכי אשכולות ידריכו אתכם במגוון סיורים, טיולים פעילויות, סיפורי מורשת, והכל בשיתוף מכבי.

מכבי, קבוצת הבריאות הטובה בישראל, כחלק ממהלך לקידום בריאות בקהילה, מעודדת אורח חיים בריא, הכולל יציאה מהמסכים אל הטבע, טיול באוויר הצח, ופעילות גופנית עם כל המשפחה.

פרופ' נחמן אש, משנה למנכ"ל מכבי ולשעבר קצין רפואה ראשי בצה"ל: "גם הליכה של 30 דקות מעלה קצת את הדופק ומשפרת את חילוף החומרים. נצלו את החופשה ופשוט צאו להליכה. אני מנצל כל רגע פנוי להליכה או ריצה והגוף אומר תודה".

אנחנו במכבי קוראים לכם לחלץ אברים, לטייל עם אשכולות, ליהנות מהטיפים של מכבי לטיול בריא ולהעניק לגוף שלכם חוויה מלאת בריאות, בפעילות ערכית המותאמת לכל המשפחה.

בין הסיורים: סיורים חקלאיים ברמת הגולן, סיורי ערב עירוניים בתל אביב, בירושלים יצאו מגוון סיורים ממוקדים שונים אשר יתחקו אחר סיפורה של ירושלים מדוד המלך ועד לדוד בן גוריון. בנוסף, ייצאו סיורים מחיפה, עמק האלה, באר שבע ורבים נוספים.

הטיולים והפעילויות יתקיימו בתאריכים 15-17.10.2019 בחול המועד סוכות. סיורים מודרכים יצאו בשעות 11:00, 13:00 ו-15:00. סיורי הערב יצאו בשעה 19:00. הסיורים מותאמים למשפחות.
הפעילות חינם אך יש להירשם מראש.

לפרטים נוספים, פירוט המוקדים והרשמה לסיורים: 077-8994990

לפרטים נוספים הכנסו לאתר אשכולות