כתב חדשות 12 במניין 'יציאת הנשמה'

כתב חדשות 12 בדרום סיקר את האירוע הטרגי שפקד את משפחת חזות ומצא עצמו מתבקש להצטרף למניין לאמירת קדיש בזמן פטירתו של אשר ז"ל.

מיכל לוי , י"ח בתשרי תש"פ

אשר-חיים חזות
אשר-חיים חזות
צילום: באדיבות המשפחה

כתב חדשות 12 בדרום תמיר סטיינמן סיקר את האירוע הטרגי שפקד את משפחת חזות שנפגעו ביום שלישי ממכת ברק בחוף זיקים.

בזמן פטירתו של אשר חזות ז"ל מצא עצמו סטיינמן מתבקש להצטרף למניין 'יציאת נשמה', ובהמשך העלה פוסט מרגש בדף הפייסבוק האישי שלו.

"לא הכרתי את אשר חזות ולא פגשתי אותו מעולם, אבל מותו העציב אותי מאוד. במשך כל היום הייתי קרוב אליו, הוא בטיפול נמרץ ילדים נע בין חיים למוות, כל כמה שעות מאבד דופק, עובר החייאה על ידי הרופאים, נאבק לנשום. ואני - מדווח על מצבו מעבר לדלת, לומד להכיר את המשפחה המיוחדת שלו, בין צילום לראיון עומד מהצד לוחש בשקט חצי תפילה מקווה כמו כולם לסוף טוב", שיתף סטיינמן את תחושותיו.

"אחר הצהריים זעקת כאב בוקעת מהחדר הסמוך, ואז כולם רצים פנימה בוכים (כדי להיפרד ממנו) אחרי דקה משהי צועקת 'חסרים אנשים לקריאת קדיש כל מי שיכול בבקשה להיכנס דחוף'. פתאום אני מוצא את עצמי בתוך המחלקה ואשר שעל מצבו דיווחתי כל היום שוכב עכשיו ליד, ואני מזר מוחלט - הפכתי לרגע לחלק מהמשפחה שלו", סיפר סטיינמן.

לדבריו, "הלב שלו נדם, הלב שלי זעק על חוסר הצדק, על החיים הקצרים מדי שנגדעו במכת ברק מפתיעה".

את הפוסט המרגש סיים במילים: "תודה אשר שבחייך חיברת המונים בתפילה, באחדות, ברגעים קטנים של ביחד. ועכשיו במותך כולם ביחד - עצובים".