ראשי המועצות ביו"ש חגגו אצל הח"כ מש"ס

ח"כ מלכיאלי סיפר באירוע כי מיד לאחר החגים צפויה ועדת המשנה של וועדת החוץ והביטחון לקיים דיון בהקמת המעלית לנכים במערת המכפלה.

בן שאול , י"ח בתשרי תש"פ

ישראל גנץ בסוכתו של ח"כ מלכיאלי
ישראל גנץ בסוכתו של ח"כ מלכיאלי
צילום: דוברות

ראש מועצת קריית ארבע אליהו ליבמן וראש המועצה האזורית בנימין ישראל גנץ היו אתמול (רביעי) אורחי הכבוד בסוכתו של חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי מש"ס.

הביקור התקיים במסגרת אירוע 'אושפיזין' מיוחד בסוכתו שהועבר בשידור חי ברדיו 'קול חי'.

במהלך האירוע סיפר מלכיאלי כי מיד לאחר החגים צפויה ועדת המשנה של וועדת החוץ והביטחון לקיים דיון בהקמת המעלית לנכים במערת המכפלה.

הדיון בוועדה יתקיים כהמשך למכתב ששיגר בנושא ח"כ מלכיאלי ליו"ר הוועדה ח"כ גבי אשכנזי. "לא ייתכן שנושא זה ימשיך להתעכב בשעה שאלפי אנשים נכים ומוגבלים הבאים להתפלל בקברי האובות מתקשים לעשות זאת בשל העיכוב בהקמת המעלית. את המכתב שיגר מלכיאלי לאשכנזי ביום שבו הוא מונה ליו"ר הוועדה במסגרת ההסכמות בין הליכוד לכחול לבן על חלוקת הוועדות בכנסת.

ראש מועצת קריית ארבע אמר: ''מלכיאלי הוא איש חברון אמיתי בכל רמ"ח אבריו ושסע גידיו. מסור כולו למען עיר האבות".

ראש מועצת בנימין גנץ ציין את הפעילות של מלכיאלי בסיוע להתיישבות מול משרדי הממשלה בכלל ומשרד הפנים ומשרדי הפריפריה הנגב והגליל שבראשם עומד יו"ר תנועת ש"ס השר אריה דרעי.

"אנחנו ראשי הרשויות בהתיישבות תלויים יותר מאחרים בסיוע הממשלתי, לא אחת שאני נתקל בבעיות מול הפקידים אני פונה לח"כ מלכיאלי שהדלת שלו פתוחה בפני צרכי ההתיישבות. לדעתי הוא ראוי לתואר איש התיישבות בכנסת", ציין גנץ.