השי לחג: 44 מיליון ש"ח

בני המשפחה מתל אביב הם הזוכים הראשונים בפרס הלוטו השנה. הזוכים, תושבי תל אביב, מלאו טופס לוטומט בעלות של 66 שקלים.

ערוץ 7 , כ"ג בתשרי תש"פ

ארכיון
ארכיון
פלאש 90

למשרדי מפעל הפיס הגיעו במהלך החג הזוכים בפרס הראשון בדאבל לוטו על סך 44 מיליון שקלים, מהגרלת הלוטו שהתקיימה לפני כחודש.

הזוכים, תושבי תל אביב בני 65 הנשואים מזה 40 שנה, מלאו טופס לוטומט בעלות של 66 שקלים.

לבני הזוג ארבעה ילדים ועשרה נכדים. הבעל עסק בתחום הפיננסי ופרש לאחרונה לגמלאות. בשנים האחרונות חלתה האשה במחלה קשה.

לאחרונה יצאו בני המשפחה לביקור אצל הרופא ובדרכם התעקשה האישה לעבור בדוכן הלוטו לבדוק את המספרים הזוכים להפתעתם גילו כי הם הזוכים המאושרים בהגרלת ה-44 מיליון.

הזוכים סיפרו: "הזכייה הפתיעה אותנו, זוהי מתנה נהדרת לחגים ומתנה לחיים. נחלק כמובן את הכסף לילדים כדי להקל עליהם את המעמסה הכלכלית, ונשתמש בכסף לשיפור איכות החיים שלנו"

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ש"ח (במקום 28 מיליון שקלים) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ש"ח. הפרס השני גדל ב 50% ל- 750,000 ש"ח (במקום 500,000 ש"ח) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 שקלים נוספים. בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון שקלים (במקום 4 מיליון) ועד 10 מיליון שקלים בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון). המשמעות של הגדלת הפרסים היא למעשה הגדלת אחוז החזר הפרסים לציבור והצטרפותם של מיליונרים חדשים בכל שנה, כאשר סיכויי הזכייה לא משתנים.

סמנכ"לית שיווק מכירות ופרסום במפעל הפיס, דפנה נעים שאול, ציינה, "התרגשתי מאוד מסיפור חייהם של הזוכים. אני מברכת אותם על הזכייה בפרס ומאחלת להם שייהנו מהכסף וישפרו את איכות חייהם".